Buďte originální v každém koutku vašeho domova a nevšedně si vyzdobte dveře

Dekorace jsou v našich domovech důležité. Trávíme v nich spoustu času a je tedy přáním každého z nás, aby se doma cítil dobře. S tím pomůže právě výzdoba a pocit zabydlení, útulnosti. Někdy stačí jen maličkosti, aby domácnost ožila. Mohou to být květiny, polštářky, přehozy, obrázky, fotografie, ale i tapeta či samolepky nebo zkrátka plechovka s barvou, štětce a chuť zdobit. Přinášíme vám několik tipů, jak ozdobit dveře.

Pro milovníky hudby

Pokud milujete hudbu, můžete zdobení dveří pojmout i takto. Buď si koupíte přímo samolepicí tapetu nebo se pustíte do malování. To záleží, jak moc šikovní jste a čemu dáváte přednost. Samolepka jde bez potíží kdykoliv odlepit. Odstranit barvu je pak mnohem horší.

Barevné pruhy

Toto decentní zdobení můžete mít raz dva. Stačí koupit dekorativní lepicí pásky. Před lepením pásek je samozřejmě nutné dveře umýt a odmastit. Dveřím nijak neublížíte, páska jde snadno odlepit.

Kotě na dveřích

Tato ozdoba se hodí bezpochyby do dětského pokojíčku. I zde máte na výběr. Buď si koupíte černou lepicí pásku a zkusíte něco podobného vytvořit sami anebo si práci usnadníte a koupíte hotový výrobek, který už jen aplikujete na dveře.

Květiny

Květiny dají život každému prostoru. Buď použijete hotový výrobek a nalepíte. Nebo můžete zkusit malovat sami.

Elegantní dveře

Tyto elegantní dveře buď natřete barvou nebo opatříte tapetou a poté na ně nalepíte ozdobu – ozdoba je opět formou samolepky. Pastelové barvy vypadají v interiérech úžasně.

Dveře v souladu s kobercem

Tady stačí použít černou a zlatou (nebo jinou) lepicí pásku. Dveře tak ladí s koberečkem.

Praktické dveře

Tyto dveře jsou nejen hezké, decentní, ale i praktické. Je potřeba sladit dekor dveří a přidělaných komponentů – koš, vázička, držák na květináč, organizér apod.

Dvoubarevné dveře

Někdy stačí trochu jasné barvy a interiér hned ožije. Podle zvolené barvy a doplňků lze takto dveře ozdobit v jakékoliv místnosti.

Obrázky: new.smalljoys.tv