Bydlení nedaleko Montrealu kombinuje výhody velkoměsta a klidné přírody

Zejména pokud bydlíte v malém bytě na sídlišti ve velkém městě, jistě alespoň čas od času sníte o bydlení v krásném velkém domě obklopeném rozsáhlou zahradou s množstvím zeleně. Až se podíváte na fotografie v vašem příspěvku, zjistíte, že tento sen se může poměrně snadno stát skutečností.

Dnes vám totiž nabízíme krásný rodinný dům, který byl postaven v roce 1971, ale před dvěma lety byl celý kompletně zrekonstruován, a dnes tak představuje moderní a pohodlné bydlení na pohádkovém místě.

Místo jako z pohádky uprostřed zeleně

Přízemní dům se nachází uprostřed zeleného pozemku, kde kromě velkého množství vzrostlých stromů najdete i malý potok, který místu dodává jedinečnou atmosféru a díky kterému se budete cítit jako uprostřed panenské přírody. Touto přírodu se navíc můžete kochat nejen při pohledu z okna, ale také během příjemného posezení na terase.

Kromě venkovní terasy k domu náleží rovněž malá prosklená terasa, kde si můžete například za dlouhých zimních večerů vychutnat svůj šálek kávy či čaj. Před terasou je navíc prostorný trávník, který může být příjemným a bezpečným místem pro hrátky vašich dětí.

Dominantní barvou celého domu, jak zvenku, tak zevnitř, je bílá. Dalším materiálem, který v domě má své nezastupitelné místo je samozřejmě dřevo, ze kterého je nejen většina starožitného nábytku, ale také podlaha v ložnicích či jídelně.

Bílá barva a dřevo

V bílé barvě je nejen předsíň, do které vstoupíte vstupními dveřmi, ale také kuchyně, jejíž dominantou je prostorná bílá kuchyňská linka do tvaru písmene „U“. Velmi zajímavým designovým prvkem je umístění okna uprostřed této kuchyňské linky.

Bílou barvu v kuchyni doplňuje nerez, ve kterém jsou provedeny veškeré kuchyňské spotřebiče. Z kuchyně můžeme přejít do jídelny, kde se kromě velkého kulatého stolu nachází také originální krb, který vašemu obědu či večeři dodá zajímavou atmosféru.

Na jídelnu poté za krbem navazuje obývací pokoj, který je díky velkému množství oken krásně prosvětlen. Výhled do zeleně si můžete vychutnat z některé z pohodlných hnědých kožených sedacích souprav.

V domě se nacházejí také dvě ložnice, ve kterých se nachází dřevěná podlaha a dřevěný nábytek ve starožitném stylu. Pokud vás takto kouzelná nemovitost uprostřed zeleně zaujala, věřte, že je momentálně v prodeji za 329 000 dolarů a najdete ji v městečku Saint-Sauveur severozápadně od kanadského Montrealu.

Fotografie: David Villeneuve

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]