Čínský hotel je postaven na vrcholu hory. Nabízí nejen krásné výhledy na okolní krajinu

Tento čínský hotel byl postaven na naprosto unikátním místě, kterým je vrcholek hory. A to není jeho jediný unikát. Zaujme i řada dalších věcí, se kterými vás seznámíme. Stavba nese název Pingjiang Homey Wild Luxury Hotel a skládá se hned ze tří jednotlivých částí, které jsou navíc nezávisle rozmístěny na vrcholech čínských hor. Už jenom tato charakteristika ukazuje, že se nejedná o hotel jenom tak obyčejný.

Výhled, který bere dech

Pokud se vydaří počasí, je Pingjiang Homey Wild Luxury Hotel místem, ze kterého je naprosto dokonalý výhled na okolí. Jak na okolní horské masivy, tak i na krásné lesy a nádherná údolí. Tento čínský hotel tak přijde vhod všem milovníkům přírody, ale i těm lidem, kteří hledají opravdu pořádnou dávku relaxace.

Uvnitř, ale i venku

Díky využití velkých oken a skleněných ploch nabídne čínský hotel výhledy i ze samotného interiéru. Stejně tak ale není problém trávit čas i venku. A to na procházkách po jeho okolí, po vyznačených stezkách. Stejně tak mohou hosté hotelu zamířit také k venkovnímu bazénu. I ten má své unikáty, jelikož kdo si mohl kdy říci, že se koupal v bazénu na vrcholcích hor?

Komfortně zařízené pokoje

Kdo se rozhodne se v hotelu ubytovat, ten se může kromě jiného těšit také na komfortně vybavené pokoje. Kromě jejich vybavení zaujme i velké okno, díky kterému si lze nádherného výhledu užívat třeba u z postele. Zaujme ale i velké střešní okno, díky kterému lze z postele zase pozorovat hvězdy. Nechybí ani řada kvalitních materiálů a prvků, díky kterým se lze uvnitř cítit opravdu velice útulně.

Pro ty nejnáročnější

Je jasné, že vzhledem k tomu co Pingjiang Homey Wild Luxury Hotel nabídne, je jasné, že jde o místo určené skutečně jenom pro ty nejnáročnější. A tomu bude patrně odpovídat i cena, za kterou si lze tento čínský hotel rezervovat. Ta se nám bohužel zjistit nepodařila, ale rozhodně se nedá počítat s tím, že by to mělo být cokoliv levného. Právě naopak.

Fotografie: Weiqi Jin

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]