Dům vypadá jako stará usedlost, ale opak je pravdou

Na odlehlém předměstí Montrealu v Terrebonne lze obdivovat zajímavý dům, který se na první pohled jeví jako starobylá usedlost, která zde stojí již několik stovek let. Ovšem nenechte se mýlit. Nemovitost byla postavena v roce 2002.

Jedná se o jakousi replikou letitých kanadských usedlostí. Dům je koncipován jako dvougenerační a jeho hodnota není nijak zanedbatelná. Za tuto krásnou nemovitost zaplatí budoucí majitel 639 000 dolarů.

Dominující přírodní materiály

Již ze vzhledu exteriéru je jasné, že tato nemovitost je postavena z přírodních materiálů. Fasáda domu je z jedné strany obložena žulovými kameny a z té druhé dřevěnými palubkami.

Dům se nachází v klidné části města. Vedle domu je dokonce i rozlehlý prostor k zaparkování pro motoristy. Obydlí se na první pohled jeví jako pohádková chaloupka. Tuto představu naplňuje pohled do dechberoucího interiéru.

Venkovská atmosféra

Když se ocitnete v předsíni tohoto kouzelného domku, budete si nejspíš připadat jako v horské chalupě. Všudypřítomné dřevo ji jaksi připodobňuje. Jedná se však o velice sofistikovaně zařízený dům, ve kterém budou nadšení všichni milovníci přírody.

Spojení moderního designu s rustikálním stylem je přímo dokonalé. Pohled do plynule propojených místností je přímo uklidňující. Pohoda zde čiší ze všech stran. Budoucí majitel se může zhoupnout na dřevěném houpacím křesílku a přečíst si svou oblíbenou knihu.

Dominantou celého prostoru jsou zdobná kamna, která obyvatele zcela jistě zahřejí. Rozlehlá plně vybavená kuchyň zase poskytne budoucímu majiteli velmi kvalitní kuchařské zázemí.

V obdobném vesnickém duchu jsou koncipované i ostatní místnosti v domě. Tato nemovitost nabídne přímo idylické a luxusní bydlení pro dvě početné rodiny. Vedlejší menší domek je rovněž naprosto fascinující. Místnosti jsou také propojené a vzdušné.

Fotografie: Christine Tremblay

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]