Dům z roku 1937 nadchne pohádkovým vzhledem a romantickým interiérem

Tento dům, který byl postavený téměř před sto lety najdete ve Francii ve Vieux Sainte-Rose in Laval. Vypadá přesně jako z pohádky. Nadchněte se s námi pro okouzlující a romantický interiér. Pokud zrovna plánujete rekonstrukci či se chystáte nově vybavit váš dům a hledáte inspiraci, pak je tento článek přímo pro vás.

Dřevo a něžné barevné kombinace

Tento originální dům je skutečně historickým skvostem. Stojí poněkud stranou hlavní silnice, kde je schovaný před zvědavými pohledy za kmeny a zeleň stromů. Už zvenku vás zaujme šindele, které jsou v červeném odstínu cedru. Netradiční vzhled evokuje pohádkovou atmosféru a každému návštěvníkovi je hned jasné, že bude okouzlen. Nejzajímavější je ale interiér. Ten se vyznačuje především

  • dřevěným materiálem
  • barevností
  • prostorností
  • romantickou atmosférou

Nábytek a obklady hrají ve všech možných odstínech, které snad jen dřevo může nabídnout. Přesto je vše harmonicky sladěno. Obývací pokoj je díky velkým oknům prostorný a vzdušný. Pokoji dominuje nádherný krb. Kuchyň a jídelna sází na kvalitní materiály a kombinace barev. Hnědá s modrozelenou a bílou tvoří velmi příjemnou trojici.

V horním patře najdete ložnice, které jsou vybavené ve světlých barvách. Pokoje jsou krásně vybavené a vkusně dekorované. Nábytek je pouze z kvalitního dřevěného materiálu. Díky velkým francouzským oknům do pokoje vniká plno světla. Na stěnách jsou tapety v něžných barvách, které ladí se zbytkem interiéru.

Dům je na prodej

Koupelny jsou rovněž zařízené ve světlých barvách. Na domu je zajímavý prostor v přízemí a podzemí, kde najdete dílnu a sklep, které mají vlastní východ a záchodek. Zahrada venku je plná velkých stromů, které vám poskytnou úkryt před sluníčkem. Je zde navíc krásný výhled do okolí a přilehlých pozemků. Tento dům je nyní na prodej za téměř půl milionu dolarů.

Fotografie: Jean Poirier / Royal Lepage Humania

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]