Fanoušci ságy Stmívání mají jedinečnou možnost prožít noc v domě Belly Swanové

Před několika lety se knihy a posléze i filmy upíří ságy jménem Stmívání staly celosvětovým hitem. Pokud i vy jste patřili či stále ještě patříte mezi její fanoušky, máme pro vás zajímavou informaci. Dům, ve kterém bydlela hlavní hrdinka Bella Swanová se svým otcem, je možné si pronajmout a strávit v jeho jedinečné atmosféře několik nocí.

Interiéry ve stylu Stmívání

Ikonický dvoupatrový bílý dům, který byl postaven ve třicátých letech minulého století, se ve filmu nachází ve městečku Forks v americkém státě Washington, ve skutečnosti ho ale najdete nedaleko Portlandu, konkrétně ve čtvrti Saint Helens, v Oregonu.

V domě je k dispozici celkem pět dvoulůžkových ložnic, a najednou se v něm tak může ubytovat až deset osob. Jedna z ložnic je i opravdová ložnice Belly s postelí, zrcadlem a ostatními předměty, přesně tak, jak si ji pamatujete z filmového zpracování. Kromě ložnic je jeho součástí také známá kuchyň v zelenkavé barvě, obývací pokoj s krbem a pohodlnými sedacími soupravami, jídelna a koupelny.

Okolo domu se nachází velká klidná zahrada se vzrostlými stromy, kterou se můžete kochat i při pohledu ze slavné verandy. Zajímavá je i čtvrť, ve které se dům leží, která se nachází nedaleko historického nábřeží, kde můžete využít služeb některé z mnoha kaváren a restaurací.

Rezervujte si ubytování s předstihem

Pokud vás možnost ubytování v domě, kde bydlela Bella Swanová, zaujala, podívejte se na stránky poskytovatele ubytování na Airbnb. Uvnitř domu na vás opravdu dýchne atmosféra Stmívání, v jednotlivých pokojích jsou například i kartonové figuríny hlavních hrdinů, Belly, Edwarda a Jacoba. Vzhledem k tomu, že je v současné době o ubytování velký zájem, musíte si pobyt zajistit několik měsíců dopředu a minimální doba ubytování jsou dvě noci. Jedna noc vyjde na dvě stě čtyřicet osm dolarů.

Fotografie: Airbnb

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]