I v malém bytě můžete mít malou funkční kancelář – inspirace na mini koutky

Bydlíte v maličkém bytě, ale přesto byste si doma rádi zbudovali pracovní koutek? Pak jste tady správně. Přinášíme vám inspiraci na malé pracovní koutky. Produktivita je totiž možná i v tom nejmenším prostoru. Podívejte se jak své malé pracovní koutky vyřešili někteří majitelé malých bytů.

Rohový stolek se skleněnou deskou

Pro elegantní a moderní vzhled si vyberte rohový stolek se skleněnou pracovní plochou, pro odlehčený vzhled. Pokud nemáte okno, abyste se podívali ven, zavěste na pěkný obrázek přírody nebo zrcadlo, které dokáže opticky zvětšit prostor.

Dva v jednom

Tento malý rohový stolek slouží jako dva v jednom. Buď jako TV stolek anebo pracovní koutek, podle potřeby.

Maximálně využitý roh

Nachází-li se u vás doma v malém bytě také nějaký volný kout, pak jej neváhejte plně využít. Mimo rohové pracovní desky nabízí tato sestava úložné místo v dolní i horní části tohoto nábytku.

Nástěnný stůl 1.

Tento nástěnný stůl můžete použít k práci, ale také jiné činnosti. Když s práci skončíte, jednoduše jej zaklopíte a ušetříte tím místo v prostoru.

Nástěnný stůl 2.

Pokud vše, co potřebujete k vytvoření domácí kanceláře, je místo pro váš notebook, řešením může být tento malý nástěnný stolek. Zavěste ho na jednu ze stěn svého malého bytu a získáte tak mini pracovní stanici.

Stylový rohový stolek

Tento stolek rozhodně nekazí vzhled interiéru, spíš naopak. Mělká spodní část tohoto malého rohového stolu může pojmout další předměty, jako jsou třeba knihy nebo malá tiskárna, přičemž stále umožňuje prostor pro vaše nohy.

Malý, ale šikovný

Některé malé rohové stoly mají velmi omezenou plochu a úložný prostor. Ale tato jednotka je vybavena výsuvnou klávesnicí a regály, které jsou dostatečně velké, aby pojaly věž stolního počítače.

Obrázky: freshome