Konferenční stolky, které okouzlí svou jedinečností

Přemýšlíte nad pořízením nového konferenčního stolečku, který by nejen plnil svůj praktický účel, ale také skvěle vypadal? Pak se nechte inspirovat dnešním příspěvkem. Někdy je možné zajímavý kus nábytku koupit, ale většinou si tyto skvosty lidé vyrábějí sami. Chce to jen trochu zručnosti a fantazie.

Bedýnky na ovoce a zeleninu

Z bedýnek na ovoce a zeleninu je možné vyrobit v domácnosti zajímavé kousky. Ať už botník, policový systém v kuchyni, obývací stěnu či konferenční stoleček. Výhodou je i úložný prostor.

Vysloužilé palety

Jako další a poměrně často využívaný materiál, jsou palety. I ty lze využít k výrobě různého nábytku, jak v domácnosti, tak na zahrádce. Paletové projekty se těší velké oblibě. Zejména kvůli nízké ceně, snadné dostupnosti a faktu, že jde o dřevo.

Recyklace dřeva

Na konferenční stoleček nemusíte použít jen palety. Využít lze jakékoliv dřevo, které vám zůstane. Může to být ze staré podlahy, obložení či jiného kusu nábytku.

Průmyslový konferenční stolek

Máte rádi průmyslový styl? Pak se vám možná bude líbit právě tento stoleček.

Pravdou je, že pokud si jej budete chtít koupit, bude nejspíš hodně drahý. Ti šikovnější si ho však mohou vyrobit a ušetřit spoustu peněz.

Stolek ze starého kufru

Nevyhazujte nic, co se vám zdá staré a nepotřebné. Vidíte, že i starý kufr je možné přeměnit v úchvatný kus nábytku. Stačí jej natřít technikou patina a přišroubovat nožky. Výhodou je i úložný prostor uvnitř.

Stůl ze sudu

Tohle je opravdu hodně luxusní záležitost. Pokud máte to štěstí a vlastníte sud, který je třeba poškozený a nemá tedy už jiné využití, pak hurá na výrobu stolku.

Fotografie: Cbf-fund