Takto bydlí basketbalista Shaquille O’Neal. V domě za 2,5 milionu dolarů

Shaquille O’Neal je bezesporu legendární basketbalista. Tato hvězda NBA však neoslňovala jenom na basketbalové palubovce, ale oslňuje i tím, jak bydlí. Jeho domov najdete v uzavřené komunitě Bell Canyon, která se nachází asi 35 mil od Los Angeles. Zde najdete dům, který se rozhodně nedá přehlédnout.

Koupil a vylepšil

Shaquille O’Neal si tento dům koupil v roce 2018. V té době stál asi 1,8 milionů dolarů. Jelikož se jednalo o starší nemovitost z roku 1990, tak potřebovala řadu vylepšení. A tak se Shaquille O’Neal rozhodl pro výraznější rekonstrukci, která zvedla kvalitu jeho bydlení, ale i celkovou cenu dobu. Změnil se především interiér, který vypadá velmi stylově a luxusně.

Bílá a černá

Interiér jeho domu zaujme především jednoduchou barevnou kombinací. Architekti zde vsadili na osvědčené barvy, a to dominující bílou, na kterou navazují černé prvky. Díky bílé barvě je už tak velký prostor ještě opticky zvětšován a černé odstíny zajišťují, že nic nepůsobí jednotvárně. Je tomu přesně naopak.

Srdcem domu je kuchyně

Jak je tomu i v klasických nemovitostech, i tady je srdcem domu kuchyně. Ta má zajímavou mramorovou podlahu, velký ostrůvek, který díky stoličkám funguje i jako bar, nebo také mnoho pracovních ploch, které jsou k dispozici z obou stran místnosti. Na kuchyni navazuje jídelna s kulatým stolem a výraznými černými židlemi.

Útulný i formální obývací pokoj

Obývací pokoj působí velmi útulnám dojmem. Jsou zde hned dvě sedačky, aby měl Shaquille O’Neal, jeho rodina i návštěv pohodlí. Nechybí velká televize, krb, nebo i doplňky ve formě obrazů a také polic s fotografiemi na stěnách. Kromě tohoto obývacího pokoje existuje ještě jeden, který je zařízený spíše ve formálním a celkově decentním stylu.

Druhá jídelna

Zatímco ta jídelna sousedící s kuchyní je spíše rodinnou místnosti, tak existuje ještě jedna formálnější. Zde už je výrazný velký dřevěný stůl, na který navazují také židle, které mají spíše podobu křesel, a tak slibují i skvělou pohodlnost při stolování.

Místo pro práci

Není to jenom domov. Tento dům je natolik velký, že se zde našlo místo také na pracovnu. Ta je zařízena spíše designově, a tak je hlavní dominantou především zajímavá výrazný podlaha. Pokud něco dalšího zaujme, tak je to rozhodně stůl, který není ze dřeva, jak je zvykem, ale je zhotovený ze skla.

Prostorná ložnice

Velikost ložnice, kterou má Shaquille O’Neal ve svém domě někomu připomene, že on má takto velký celý byt. Je tak prostorná, že je zde kromě velké postele také prostor pro gauč, křesla a konferenční stolek, dále zde nechybí ani televize, několik komod a také krb.

Obrovská koupel

Svou velikostí dokáže zaujmout také koupelna. Nadchne velikost celého prostoru, celkem standardní vana usazená ve výklenku, ale také sprchový kout, který zaujme jak jinak než svou prostorností. A pozor, Shaquille O’Neal má v koupelně i televizi. Asi na sledování zápasů NBA.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]