Jeden z nejmenších, unikátních švédských domů, který vás ohromí nejen svou praktičností a útulností

Zatímco někdo sní o velkém domě, jiný by dal kdo ví co, aby měl svůj malý domek. Malé domky jsou poslední dobou hitem. Dobře se udržují, jejich pořízení vyjde mnohem levněji a provoz také. Jsou šetrné k naši matce přírodě. Prostě žádné zbytečnosti, to ostatně v malém domě není ani možné. Pojďme se dnes společně na jeden takový malý domek podívat.

Jak se říká, je to právě interiér, který je ze všeho nejdůležitější. Nicméně tento domek vypadá dobře i zvenčí, ale to, co najdete uvnitř se vám bude líbit mnohem víc. Tento roztomilý malý domek v Nacka ve Švédsku je o velikosti garsonky nebo malého 1+ kk bytu. Na 22 metrech čtverečních – jeden z nejmenších švédských domů najdete vše, co je k pohodlnému bydlení potřeba. Interiér je velmi moderní, má spoustu přirozeného světla díky množství oken a skleněným dveřím, také vysoké stropy, což je velká výhoda.

Krásná a prostorná kuchyňka s výhledem do přírody a spousty přírodního (denního) světla zahrnuje i vestavěné patro – loftovou postel. To je právě výhoda malých bytů či domků, když mají vysoké stropy.

Pod loftovou postelí se nachází i pohodlná pohovka, pro chvíle relaxace. Kuchyně je moderní, prostorná, vzdušná. Prostě úžasná. Jeden větší otevřený prostor rozdělen na zóny.

Samozřejmostí je i sociální zařízení. V koupelně je místo na pračku i sušičku, tedy vše, pro pohodový, pohodlný život.

K malému domku náleží i příjemná venkovní terasa pro posezení, ať už sami, s rodinou či přáteli. Výhled do přírody je báječný, nemyslíte? Líbil by se vám také takový malý, ale velmi praktický a šikovně zařízený domek? Nám tedy rozhodně.

Obrázky: en.newsner