Jeskynní komplex pokojů navozuje atmosféru bydlení jako v seriálu Flintstoneovi

Pamatujete si ještě na oblíbený animovaný seriál Flinstoneovi? Možná jste viděli jen jeho filmové zpracování z devadesátých let. Snad každé dítě, které se narodilo před rokem 2000, zná tuto veselou rodinku z doby kamenné. Ačkoliv si fanoušci většinou pamatují především jejich vozidlo, které fungovalo na lidský pohon, zajisté si vzpomenete i na jejich specifické bydlení v jeskyni. V dnešním článku jsme pro vás připravili nakouknutí do domu, který se tímto seriálem inspiroval.

Minimalistický styl kamenný

Kdo by si kdy pomyslel, že se bydlení pravěkých lidí stane inspirací moderního člověka. A přeci se to stalo. Toto kamenné apartmá se zcela vyrovná nejmodernějším minimalistickým domům a residencím.

Tento dům, který se inspiroval dobou kamennou, byl kdysi ve vlastnictví televizní hvězdy Dicka Clarka, který ale zemřel. Jeho vdova byt prodala za téměř dvě miliardy dolarů. Tento spektakulární dům v Malibu nabízí krásný výhled na Tichý oceán, nedaleké pohoří a město Los Angeles.

Zhmotnění doby kamenné

Zdá se, že v tomto době se nejdivočejší představy archeologů staly skutečností. Jen se podívejte na ty neobvyklé a originální tvary, nepravidelné stěny napodobující kamennou jeskyni a interiér jako z pravěku. Vše je navíc vyrobené z přírodních materiálů.

Luxusní lokalita a nedotčená příroda v okolí

Ale nebojte se, nechybí ani výdobytky moderní civilizace. Tak například zde najdete dvě krásné a luxusní koupelny. Jen se přiznejte. Že by se vám líbilo zde bydlet? Ač bydlení imituje jeskyni, je opravdu luxusní a najdete zde vše, co moderní člověk k životu potřebuje. A navíc v krásné a prestižní lokalitě.

Ačkoliv dům zvenku někomu může připomínat termitiště, nám přijde tento nápad jako skvělý a zábavný. Proč bychom všichni měli bydlet v nudných krabicích a na sídlištích? Jedno je jisté – jiný takový dům nenajdete.

Úvodní Fotografie: AnitaDaniel AndGary Vail

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]