Kanadská rezidence s 33 pokoji uchvátí svým interiérem a nádherným výhledem do okolí

Vysoko v kopcích v oblasti Morin-Heigths v Laurentains, asi hodinu od Montrealu se skví tento fascinující dům, nebo spíš rezidence, která disponuje neuvěřitelným počtem pokojů. Najdete jich zde až 33. Majitelům poskytuje nebývale krásný výhled do horské kanadské přírody. Dům by postaven přesně před sedmnácti lety.

Fenomenální úvod

Už samotný vchod vás utvrdí v tom, že vstupujete do výjimečné nemovitosti. Vstupní hala je velkolepá s vysokým dřevěným stropem. Styl chodby by se dal nazvat velmi minimalistickým. Hala se na svém konci rozdvojuje.

Jedna cesta vás zavede do jídelny a ta druhá do obývacího pokoje. Místnosti rozděluje točité dřevěné schodiště. Pokud zavítáte do jídelního prostoru, budete ohromeni prostým, avšak velmi moderním interiérem. Jídelní kout pojme až deset strávníků.

Nejkrásnější místností je rozhodně obývací pokoj obklopený vysokými francouzskými okny. Díky vysokému stropu je obývák velmi vzdušný a světlý. Zařízen je ve střídmých odstínech šedé, hnědé a béžové. Vše spolu perfektně ladí. Velmi příjemně působí i prvky dřevěného a kamenného materiálu na zdech obývacího pokoje.

Královská kuchyň a veranda

Když se plynule z obýváku dostanete do kuchyně, budete okouzleni jejím vzhledem a prostorností. Tato místnost majiteli poskytne luxusní zázemí co do vaření oblíbených pokrmů. Dá se říct, že by se tu dalo i tančit.

O kousek dál pak natrefíte na fascinující verandu, která je rozhodně oázou klidu a míru. Působí velmi pohodově. Všudypřítomná velká okna místnost skvěle prosvětlují.

Útulně vyhlížející pokoje a četné množství koupelen

V prvním patře se otevírá prostor, který nabídne pohled do útulně vyhlížejících ložnic a pokojů. Své zázemí tu má i nejmenší člen rodiny, a to vskutku v designovém provedení.

V domě se nachází celkem dvě sprchy a čtyři koupelny, tudíž se majitelé rozhodně nebudou muset dohadovat o tom, kdo se půjde umýt jako první.

Vinný sklep v suterénu, posilovna, herna, domácí kino a bazén na osvěžení

Tím ale exkurze zdaleka nekončí. Ohromující jsou i další místnosti, a to konkrétně v suterénních prostorách. Zde natrefíte na vinný sklípek, posilovnu, nebo hernu s kulečníkem a fotbálkem. A když si rodina bude chtít dopřát kulturní zážitek, může si zajít i do domácího kina, které vypadá jako skutečné, jen je o něco menší.

I venkovní prostor před domem je neuvěřitelný. Rodina se zde může v soukromí slunit a také osvěžit v prostorném bazénu. Tohle je zkrátka bydlení jako z pohádky.

Fotografie: Etienne Morier a Mathew McDougall / Sutton

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]