Kočky domácí nejsou pouhými lovci myší, ale skvělým indikátorem karmy a lidského štěstí i blahobytu

Jsou lidé, kteří kočky zbožňují a chovají k nim pozitivní vztah, ale existují také lidé, kteří jim nemůžou přijít na chuť. Právě ti by měli zpozornět. Kočky jim nějakým způsobem vadí, lezou jim na nervy, překážejí a vyvolávají touhu odehnat je co nejdál do sebe. Na první pohled si řeknete, že přece o nic nejde. Ne každý je musí milovat. Jenže…

Kočka domácí, stejně jako pes doprovází člověka od pradávna. Role psů byla na první pohled zřejmá – ochrana a lov. S kočkami to je trochu jinak. Hubení drobných škůdců, jako jsou myši a potkani nebylo rozhodně jediným úkolem kočky.

Kočka jako ladič biopole

Lidé již dávno v minulosti moc dobře věděli, že toho kočka dokáže mnohem víc. Proto byly kočky uctívány. Tenkrát si to neuměli lidé vyložit a přikládali jim magickou moc. Ve skutečnosti dokáže kočka vyladit biopole, které jí obklopuje a dokonce s ním rezonovat, korigovat ho a v případě potřeby ho i nabíjet.

Zkrátka a dobře, kočka má vyvinut jedinečný bioenergetický systém. Ve výjimečných případech je kočka schopna zcela biopole obnovit. Mnoho majitelů koček potvrzuje, že od doby, kdy si pořídili kočku, zmizeli bolesti hlavy, napětí, bušení srdce, zmírnil se nebo zcela odstranil stres. Bylo provedeno i několik studií, kdy se prokázalo, že jakmile se člověk pomazlil s kočkou, srovnal se mu krevní tlak. Jakýkoliv výpadek organismu se vzápětí projeví poškozením energetické aury, kočka to vycítí a ihned spěchá na pomoc.

Indikátor lidského štěstí a blahobytu

Tím však schopnosti těchto huňatých kožíšků nekončí. Kočka může sloužit i jako indikátor lidského štěstí a blahobytu. Jakmile je v domácnosti majitelů kočky/koček všechno v pořádku, kočka hodně spí (potřebuje načerpat energii-vytváření správného biopole je vyčerpávající), nezanedbává svou hygienu, má dobrou chuť k jídlu. Je-li však kočka nervózní, dobře nejí, nedbá o sebe – něco není v pořádku.

Kočka je vždy na straně oběti

Nejcitlivěji reagují kočky na hádky v rodině a zajímavé je, že se vždy postaví na stranu toho, kdo byl neprávem obviněn – zkrátka na stranu oběti. Pokud například potrestáte dítě, půjde se s ním kočka mazlit, utišit ho a obnovit jeho duševní rovnováhu. Kočky nejsou falešné, jak se o nich traduje – ba právě naopak. Vytváří si s člověkem, kterého si „vybraly“ velmi silné pouto.

Kočka rozeznává podle karmy

Teď se dostaneme k lidem, kteří kočky nemají rádi. Dá se s jistotou říci, že člověk, který chová negativní emoce ke kočkám, nemá v pořádku svou karmu. A kočky to vědí. Ony v podstatě nevědí, že je ten člověk nemá rád, když ho vidí třeba prvně v životě, ale poznají to podle karmy. Tito lidé by měli velmi vážně přemýšlet o tom, jak změnit svůj život a vnést do něj trochu štěstí. Pak se nebude stávat, že tito malí tygříci budou u nich vyvolávat nepříjemné pocity, ale právě naopak.

Obrázek: pixabay