Šikovná stařenka svůj maličký domov na kolech obdivuhodně sladila s vánočním obdobím

Fotografie: I.Sáček, senior / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Malý domeček, který je na kolech, byl postaven společností Tiny Homes v Tenessee. Jeho majitelka se rozhodla jej vyzdobit vánočními dekoracemi.

Svoji práci sdílela stařenka na internetu a dočkala se pozitivního ohlasu. I přesto, že prostor na kolech, ve kterém žije, je opravdu malý, dokázala mu vdechnout tu pravou vánoční atmosféru. Svůj domeček si majitelka sama navrhla a kontaktovala právě firmu Incredible Tiny Homes, aby se ujala jeho realizace.

Neuvěřitelné video odzbrojilo internet

Je až k nepochopení, že žena dokázala natočit video o délce půl hodiny, kde provádí zaměstnance firmy TinyHouseTalk svým domem. Tento dům je totiž pouhé 3 metry široký a 8,5 metru dlouhý. I přesto dokázala tomuto prostoru vdechnout vánoční atmosféru. Video bylo sdíleno na youtubovém kanále firmy, která domek postavila.

Vánoční výzdoba je zřejmá již při pohledu na dům, žena má ozdoby nejen v oknech, ale také kolem dveří. Jakmile se ale dveře otevřou, zůstanete v ohromení stát. Vánoční nálada vás totiž přímo pohltí. Na malém prostoru, kde najdeme kuchyni, obývák i ložnici, zahlédneme dominantu celé výzdoby, kterou je obrovský vánoční stromek.

Dům obsahuje vše, co člověk k životu potřebuje

Přehlédnout se ale nedá ani velká knihovna, kterou žena umístila ke stropu domu. Krom toho zde má i pracovní stůl se židlí, tomu se říká opravdové využití nabízených prostor. Domek i jeho výzdoba jsou naprosto úžasné a je až k neuvěření, jak útulně tento malý prostor působí. Nejedná se ale o jedinou kreativní ženu, nedávno jsme čtenáře deníku BydlímeÚtulně informovali o mladíkovi, který si svépomocí dům na kolech postavil.

Manželé žijí v malém domku plném rodinného dědictví. Interiér zdobí i neobvyklá koupelna kolem schodiště

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]