Šikovný student vzal stavbu malého domku do vlastních rukou. Vystačil si s 330 000 Kč

Fotografie: Depositphotos

Student Bradley se rozhodl postavit si svůj vlastní malý dům s kuchyní, obývacím pokojem a jídelnou za neuvěřitelnou cenu v přepočtu 330 000 Kč.

Mnoho lidí věří, že vysokoškoláci ztrácejí spoustu času a jsou velmi líní. Následující video však toto velmi zvláštní a rozšířené klišé popírá. Studenti samozřejmě tráví většinu času učením se na zkoušky, ale je pravda, že mají i nějaký volný čas, během nějž se mohou věnovat nejrůznějším koníčkům.

Lehká a jednoduchá konstrukce

Bradley se například rozhodl strávit tyto hodiny, dny a měsíce stavbou neuvěřitelného malého domu. Když vše naplánoval, okamžitě se pustil do práce a za rok a půl, kdy na všem pracoval sám, si postavil dům svých snů uprostřed zelené přírody. Mimo jiné se jedná o mobilní dům, k jeho přemístění ho stačí jen zapřáhnout jako přívěs, protože konstrukce je opravdu lehká.

Malý domek lze rovněž připojit na elektřinu a vodu. Bradleyho příbytek je důkazem toho, že i na tak malém prostoru je možné vybudovat praktický jídelní koutek s televizí namontovanou nad malým elektrickým krbem. Nachází se zde i posuvná skříňka, jež slouží jako stůl, když přijdou hosté. A v kuchyni je dlouhá linka s dřezem na konci.

V domku nechybí ani prostor s psacím stolem, který je při studiu nezbytný, a ložnice s pohodlnou manželskou postelí. Díky svému příbytku student nyní žije v naprosté autonomii a splnil si jeden ze svých největších snů. Jak vidíte, díky tvrdé práci je mnohdy možné dosáhnout i takových cílů, které se dříve zdály nemyslitelné.

Student si splnil sen o životě na samotě. Za minimální náklady si postavil nový domov

Líbivá cena

Bradleyho malý dům je skvělým příkladem toho, jak se dá využít volný čas a energie k vytvoření něčeho úžasného. S investicí pouze 330 000 Kč dokázal vybudovat prostorný, pohodlný a mobilní domov, který nabízí veškerý komfort. Tento inspirativní příběh ukazuje, že s kreativitou a odhodláním je možné dosáhnout neuvěřitelných výsledků.

Zdroj: Virali

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]