Kuchyňské hrníčky jsou praktickou pomůckou i skvělou dekorací

Hrníčky mohou být nejen kuchyňským náčiním, ale i hezkou dekorací. Hrníčky vám pomohou vychutnat si kávu, čaj nebo jakýkoli jiný nápoj. A nemusíte je schovávat do kuchyňské skřínky, klidně je vystavte a udělejte si z nich zároveň originální dekoraci.

Policový regál z palet

Palety jsou u zručných kutilů oblíbené. Vyrobit se z nich dá jakýkoli nábytek či police, navíc vypadají skvěle. Za pár korun můžete získat originální dekoraci a skvělého pomocníka, díky kterému budete mít hrníčky vždy na dosah ruky.

Industriální polička

Chcete-li vyrobit poličku s háčky na hrnky v průmyslovém stylu, musíte použít potrubní trubky a dřevěnou desku. Poté přidat háčky do tvaru S a už jen zavěsit hrníčky a užívat si této parády.

Děrovaná deska

Deska s dírkami (pegboard) je další možnost, jak vytvořit netradiční dekoraci a závěsný systém, kde nemusí viset jen hrníčky. Barevně ji lze přizpůsobit přesně vašemu interiéru.

Fotografie: amazinginteriordesign

Dřevo a háčky

Tento typ závěsného systému lze použít vertikálně i horizontálně. Výhodou je, že lze koupit hotový výrobek. Vyrobit si však takovéto věšáčky není složité.

Fotografie: pinterest

Háčky vyrobené z kávových lžiček

K výrobě tohoto závěsného systému lze použít recyklované dřevo, ať už část palety nebo postelového roštu. Pak už stačí sklepat kávové lžičky, ohnout je a vytvořit z nich háček a připevnit.

Fotografie: herpetologistsleague

Policový regál

Policový regál si můžete buď nechat vyrobit na míru, také si jej však můžete vyrobit sami, pokud si troufáte anebo se nabízí možnost koupit hotový výrobek

Fotografie: diyprojects

Existuje i mnoho stojánků s háčky na zavěšení hrníčků. Stojánek pak postavíte na kuchyňskou linku nebo tam, kde máte v kuchyni zkrátka místo. Nabízí se i další možnosti v podobě drátěných systémů, které zasunete do poličky a ze spodní strany pověsíte na háčky libovolné hrníčky.