Na internet unikly fotografie přepychového sídla Angeliny Jolie. Tohle všechno má na zahradě

Fotografie: Depositphotos

Nákladné sídlo v americkém Los Angeles prošlo několikaletou citlivou rekonstrukcí, která z něj zároveň vytvořila dokonalé zázemí pro Angelinu a její rodinu.

Hollywoodské hvězdy v žádném případě neplatí za troškaře, co se bydlení týče. Jejich sídla oplývají luxusem a pohodlím, které si za své peníze mohou dovolit. A nejinak je na tom nákladně zrekonstruovaný domov Angeliny Jolie.

Zdlouhavá rekonstrukce stála za to

Dříve vlastnila společně se svým manželem Bradem Pittem spoustu domů včetně nemovitostí v New Yorku, Španělsku nebo třeba Francii, po rozvodu se však rozhodla mít i něco svého. Hollywoodská hvězda první jakosti Angelina Jolie se tak přestěhovala na novou adresu ve snovém městě Los Angeles. Konkrétně se jedná o historickou část města, park Laughlin v Los Feliz, kde už bydlí hvězdy, jako je Natalie Portman či Kristen Stewart.

Jak uvádí portál IdealHome, dům se dlouhých šest let renovoval. V nedávné době byl ale zapsaný na burzu s rekordní hodnotou více než 577 milionů korun. Sídlo se nachází na pozemku o rozloze 2,1 akru a celkově disponuje více jak 1 000 m2 obytného prostoru. Největší část z něj zabírá hlavní dům, který ale doplňuje dům u bazénu s posilovnou.

Babička našla nový domov v přestavěné garáži. Rodina nenašla jinou možnost

Nahlédnutí za oponu luxusu

Exteriér stavby má prvky Beaux-Arts, architektonického stylu původem z Francie. Ten čerpal především z neoklasicismu a v Evropě i USA se užíval hlavně při stavbě institucionálních nebo jiných velikášských budov. Z nemovitosti má Angelina dále výhled na město i oceán či bazén na zahradě s okázalým vodotryskem.

Opulentní je rovněž interiér domu, vyvedený ve stylu art-deco. Mezi jeho charakteristické znaky patří například mramor, lesklý nábytek, zrcadla či látky, jako je samet a hedvábí, jak uvádí portál PosterShop. Angelina tak má v domě nadesignovaných všech šest ložnic i deset koupelen, foyer se schodištěm, obývací pokoj, jídelnu, kuchyně či knihovnu. Angelinino nádherné sídlo si tak jen v máločem zadá s luxusním domem Johna Travolty, o němž jsme psali na BydlímeÚtulně dříve.

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*