Jedinečné ubytování nabízí moderní apartmány v Orlických horách. Velkým lákadlem je i poloha a interiér

Fotografie: Hana Hrdinová

Nově postavený apartmánový dům v Orlických horách svým návštěvníkům nabízí to nejlepší. Dokonale tak propojuje luxus s okolní přírodou.

V nádherné přírodě uprostřed Orlických hor majitel vybudoval apartmánový dům, který nabízí k pronájmu. Na jeho návštěvníky tak kromě spousty venkovních aktivit čeká velmi pohodlné a moderní ubytování dokonale sladěné s horským prostředím. Na návrhu interiéru se podíleli Gebas atelier architects a dokázali splnit všechna majitelova očekávání.

Blízko sportu i přírodě

Velkým lákadlem je pro mnoho návštěvníků samotná poloha apartmánů. Ty se totiž nacházejí přímo v lyžařském středisku Orlických hor. Díky tomu si mohou hosté po celý rok užívat libovolné outdoorové aktivity. Zázemí lyžařského střediska je plné stezek a tras, které uspokojí i ty nejnáročnější turisty a sportovní nadšence.

Interiér v souladu s okolím

Aby byl zážitek z ubytování co nejkomplexnější, bylo podle webu StavbaWeb hlavním požadavkem majitele přenést atmosféru českých hor i do interiérů jednotlivých apartmánů. Ty jsou podle toho zařízené velmi moderně a vkusně v horském stylu. Hlavními rysy jsou tak přírodní barvy, jednoduché linie a kontrast světlých a tmavých prvků, podobně jako v případě rodinného domu, o němž jsme psali již dříve na Bydlíme Útulně.

Apartmány jsou oddělené

Jediné, co dva apartmány spojuje, je prostorná vstupní chodbička s velkou šatní skříní a botníkem. Jinak se jedná o dvě samostatné a plně vybavené jednotky. První z nich je tvořen obdélníkovou místností s manželskou postelí, obývací částí a úložným prostorem. Součástí je také samostatná koupelna a WC.

Útulný domek pod zelenou střechou krásně splývá s přírodou. Elegantní interiér doplňuje i bohatý výhled

Druhý apartmán se těší větší rozloze. Díky tomu je v něm kuchyň propojená s jídelnou a obývacím pokojem a samostatná ložnice s manželskou postelí, koupelnou s WC i pračkou. V obou případech se však hosté mohou těšit na velmi moderní a komfortní ubytování v horském stylu, jejž ještě více podtrhují použité materiály, přírodní odstíny a vhodně zvolené doplňky z kůže a dřeva.

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]