Netradiční chata uprostřed přírody vám učaruje nejen svým vzhledem

Kousek ráje uprostřed přírody.  Domek, který svou velikostí působí standardně, je v podstatě vhozen doprostřed rozsáhlého pozemku obklopeném přírodou ve městě Sainte-Adéle. Ovšem pozor, takto to vypadá, že budete dávat liškám dobrou noc a do nejbližšího města to máte pěkných pár kilometrů, ale není tomu tak. Od hlavní silnice se nacházíte pouhých 5 minut.

Všechny služby na dosah ruky

Nemovitost se nachází blízko všem důležitým službám i základním a středním školám. Obyvatelé domu jsou v docházkové vzdálenosti od hlavních stezek pouhých pár minut. Pokud přemýšlíte o úniku do Kanady, tento malý zázrak je k dispozici za 239 000 dolarů, v přepočtu 5 250 000 korun. Podíváme se na něj tedy trochu zblízka.

Kuchyně a jídelna

Vezmeme to od kuchyně a jídelny. Co si budeme povídat, domácnost dělají především tyto dvě místnosti. Najdete zde skříňky v shaker stylu s tmavou deskou. Keramická podlaha tvoří pěkný kontrast se skříňkami a stěnou.

Fotografie: DuProprio

Zároveň nabízí velký prostor pro pohodlné vaření, nikde vám nebude nic překážet. Jakmile budete hotovi s vařením, můžete se přemístit do jídelny, která je součástí otevřeného prostoru, a nabízí příjemnou, přátelskou atmosféru.

Fotografie: DuProprio

Obývací pokoj

Další velice důležitá místnost v každém domě. Těžko říct, kde trávíme nejvíce času, možná opravdu tak trochu záleží na tom, zdali jste muž nebo žena. Troufáme si říct, že pro ženu bude nejvíce důležitý vzhled a praktičnost kuchyně, pro muže zase obývací pokoj.

Fotografie: DuProprio

Ale ať už jste jakéhokoli pohlaví, i zde si obývací pokoj zamilujete. Proč? Má totiž krb a vchod na terasu skrze veliké prosklené dveře. Je vzdušný, zalitý do tmavě hnědé barvy a sdílí stejnou podlahu s jídelnou, na niž uvidíte přímo z gauče.

Fotografie: DuProprio

Ložnice

Místo klidu a odpočinku. Zde si dobíjíme baterie, abychom nejen přežili další den, ale také si jej náležitě užili. Dům má oficiálně dvě ložnice, ale lze počítat spíše se třemi. Hlavní ložnice má podlahu z tvrdého dřeva a okno s výhledem do lesa.

Fotografie: DuProprio

Druhá ložnice má zase umístěnou postel přímo naproti oknu. V každém případě je samozřejmě pak na vás, jak si interiér místností uzpůsobíte, aby vám to vyhovovalo, ale věříme, že krásný výhled ihned po probuzení neomrzí nikoho. Třetí pokoj by mohl sloužit jako dětský pokoj, je přepažený malou zídkou.

Fotografie: DuProprio

Koupelna

V koupelně naleznete kombinaci vany a sprchy s krásnou keramickou prací. Velké střešní okno přináší do místnosti dostatek přirozeného světla a vy budete mít pocit, že se sprchujete pod širým nebem obklopeni čistou přírodou.

Fotografie: DuProprio

Zbytek domu tvoří především předsíň, místnost pro hosty nebo rodinný pokoj, velká šatna a balkón. Není pochyb, že tato nemovitost rozhodně zaujme nejen svým interiérem, ale i okolím, ve kterém se nachází. Přesto, že nespadá zrovna na seznam lehce cenově dostupných kategorií, i tak láká spoustu zvědavců a milovníků netradičních obydlí.

Úvodní Fotografie: DuProprio

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]