Obyvatelé starého bytového domu se rozhodli originálně opravit společné prostory

Fotografie: Freepik

Většinou máme schodiště zažité jako místo, které není nijak vábné, či je spíš obyčejné a nevynikající. Tyto fotografie však dokazují to, že když obyvatelé domu projeví notnou dávku kreativity, může se stát tohle místo fascinujícím. Jakou kresbu byste chtěli na schodišti u vás v domě? Třeba vás nějaké obrazce inspirují a přesvědčíte své sousedy k podobné akci.

Je libo návštěvu safari nebo snad lesa?

Jak je vidět na obrázku, schodiště se může stát doslova pohádkovým místem, které vás přenese až na safari.Všudypřítomné pestré barvy celý prostor jako by rozsvítily.

Taková procházka po domě bude velmi inspirativní a zábavná. I druhý obraz je naprosto dokonalý. Opeřenec v nadživotní velikosti je okouzlující a působí romanticky. Fádní béžové zdi rozhodně svědčí.

Schodiště, které oslní zejména malé děti

Další fotografie vyobrazují malůvky, jež ocení hlavně malé děti. Pro ty bude tohle schodiště přímo rájem. Barevné domečky, autíčka, stromy a obláčky, to je zkrátka dětský sen. Velmi roztomilé jsou i další kresby se zvířátky, které vás přenesou do říše pohádek.

Krásná místa připomenou dovolenou

Stýská se vám snad po období cestování a dovolené? Následující tři schodiště vás tam přenesou. Středověký hrad, pláž s racky, nebo povodí řeky, to vše na vaší tváří dozajista vykouzlí radostný úsměv.

Originální a neopakovatelné styly

Je evidentní, že každý schodiště v domě je tak originální, jak jeho tvůrci. Je fascinující, jak někteří lidé oplývají uměleckým nadáním. Troufli byste si také na pomalování tak velké plochy? Vytvořit na stěnách můžete třeba řadové domečky, roztodivné až pohádkové houby, vodní kanál v Benátkách, stíny stromů a rostlin, či černobílé kresby plné záhadných postaviček. Zapojte svou fantazii a učiňte svůj dům spolu se sousedy výjimečným.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]