Okouzlující chata nadchne každého milovníka rustikálního stylu

Představujeme vám dům, který leží asi 45 minut od Montrealu. Tohle venkovské sídlo je opravdu skvostné. Najdete zde tři ložnice a mnoho dalšího fascinujícího prostoru. Pojďte nahlédnout dovnitř a pokochat se, či nabrat inspiraci.

Rustikální domek

Tento malebný dům byl postaven v roce 1977 za méně než 300 000 dolarů a převažuje u něj rustikální styl. Obydlí je situováno do přírody, a tak zde mají majitelé velice příjemný výhled do zeleně. Několik stromů je v podstatě v bezprostřední blízkosti a téměř na dosah. Kouzelná je i dřevěná veranda, na které je jistě příjemné posezení v jakémkoliv ročním období.

Barevně spolu všechny prvky ladí. Dřevo v kombinaci s červenou fasádou budí opravdu vesnický a také domácký dojem. U vstupu vás uvítá docela malinká předsíňka, avšak v moderních odstínech.

Moderní a útulný interiér

Když vstoupíte do obývacího pokoje, otevře se před vámi poměrně veliký prostor, což je v tomto malém obydlí dost nečekané. Převažuje zde dřevěný materiál a barvy hnědá a bílá. Majitelé měli vkus na výběr moderního nábytku, který přímo vybízí k relaxaci, zvlášť rozlehlá sedačka.

V obývacím pokoji naleznete dokonce i krbová kamínka, která jistě spolehlivě zahřejí v zimních měsících a dotvoří vesnickou atmosféru. Nesmíme zapomenout zmínit i velice prakticky vybavenou a prostornou dřevěnou kuchyňskou linku, která je v podstatě napojená na obývací pokoj.

Z obýváku vás pak mohutné dřevěné schody zavedou do prvního patra, kde se nachází odpočinková zóna pro majitele. Kochat se zde můžete velice příjemně vyhlížejícími ložnicemi. Součástí malebného domku je i moderně vybavená koupelna v bílých barvách a dřevem obložená pracovna v podkroví, kde majitel najde klid nejen na své pracovní aktivity, ale třeba i na relaxaci u knížky.

Tento domek je velice milým překvapením. Navenek se jeví jako velice malý, ovšem interiér předčí vaše očekávání.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]