Ozdoby na stěnu do dětského pokoje vytvoří pro dítě příjemné prostředí

Ať už si pronajímáte dům nebo bydlíte ve vlastním, ne vždy se chce každému pouštět do barevné výmalby. Pravdou je, že výzdoba dětského pokoje se může co rok či dva měnit. A investovat velkou část financí do složité výmalby s pohádkovými bytostmi se nemusí zrovna vyplatit. Pokud bydlíte v pronajatém bytě nemusí vám to ani majitel povolit.

To však neznamená, že vaše dítě musí mít strohý a nudný pokojíček. Naštěstí existují možnosti, jak učinit pokojíček veselý i bez štětců a barev. Stačí vám k tomu nalepovací dekorace, případně lepidlo ve spreji a trocha fantazie. Tuto ozdobu kdykoliv můžete odlepit bez poškození stěn a vyměnit za novou nebo dát stěny do původního stavu, pokud se budete stěhovat do nového. Podívejte se, jak snadno docílit roztomilého a útulného pokojíčku.

Pastelové nálepky

Touto jednoduchou nálepkou nemůžete rozhodně nic pokazit. Jedná se samolepicí obtisky. Jednoduše strnete z nálepky krycí papír, přiložíte na stěnu, uhladíte a pomaličku sejmete fólii. Na stěně zůstane pouze „obtisk“, který lze snadno v případě potřeby sundat.

Pohádkový les

Vaše děti budou mít pocit, že jsou ve vlastním pohádkovém lese s touto sadou zelených stromů, ptáčků a domečků. Méně mnohdy znamená více. Není nutné mít ozdobu přes celou plochu stěny.

Hory

S touto nálepkou můžete proměnit jakoukoliv stěnu ve venkovní prostředí. Tato samolepka na stěnu je vhodná pro menší i větší děti. K horám můžete přikoupit i jinou doplňující nalepovací dekoraci.

Látkové obláčky

K dostání jsou i nalepovací látkové dekorace. Případně si je můžete vyrobit sami. Stačí vystříhat z látky kytičky, mráčky, ptáčky, kolečka, srdíčka a aplikovat na stěnu pomocí lepidla ve spreji. I zde je možnost sundat ozdobu bez poškození stěn.

Zelená zahrada

Zelená barva uklidňuje a pohled na rosliny stejně tak. Díky této samolepky na stěnu vykouzlíte v místnosti pohodovou a uklidňující atmosféru. Opět se hodí jak pro menší, tak větší děti, pro holky i kluky.

Puntíky

Puntíky si můžete vybrat v jakýchkoliv barvách a hodí se opět pro menší i větší děti, holčičky i kluky. Oproti malovaným puntíkům mají tu výhodu, že se dají snadno sundat. I aplikace je velmi jednoduchá, navíc bude starší děti bavit a zdobit můžete společně.

Zvířátka

Všechny malé děti milují zvířátka. Jsou to přeci velcí kamarádi. Ozdobte pokoj svého dítěte zvířecími kamarády a vytvořte jim džungli.

Planety

Dejte svým dětem celý vesmír – s touto sadou samolepek na stěnu.

Pravěká zvířata

Neznám malé dítě, které by nefascinovala pravěká zvířata. Pro malého paleontologa budou tato roztomilá pravěká zvířátka tou pravou ozdobou.

Obrázky: housebeautiful.com