Praktické a užitečné nápady, jak mít v garáži či kůlně vše přehledně zorganizované

Naše garáže, skříně a spižírny obsahují velké množství užitečných věcí, nemluvě o tunách drobností. Všechny ty cívky, dráty, šroubováky, kartáče…musí být uloženy tak, aby byly vždy na dosah. Musíte však být velmi kreativní, abyste zajistili, že se váš úložný prostor nestane Babylonskou věží… nebo Bermudský trojúhelník! Dnes vám nabízíme výběr užitečných, dostupných a originálních nápadů na ukládání vašich věcí!

Dávkovač pásky

Hledat v bedně různých předmětů lepicí pásku je pěkná otrava. Mějte je vždy takto hezky nachystané.

Zasunovací desky místo polic

Takto uložené předměty/nářadí zajistí extra skladovací kapacitu a navíc i lepší přehlednost.

Držák šroubováků

Hledat mezi hromadou nářadí ten správný šroubovák v nesprávný okamžik je pořádný zahul pro nervy. Už se vám to někdy stalo? Že rychle potřebujete šroubovák, ale musíte se nejdříve přehrabat harampádím, než najdete ten správný? A někdy ho nemusíte najít vůbec.

Úložiště pro zahradní nářadí

Šikovný a snadný držák, který umožní přehlednost zahradního nářadí. Takto uklízené nářadí zabírá i méně místa a navíc se neničí.

Plastové trubky

K uskladnění zahradního nářadí můžete použít i staré plastové trubky – vidíte, že fantazii a kreativitě se žádné meze nekladou.

Nástěnná tabule a kapsář

Nástěnná tabule je praktická. Máte na očích i po ruce to nejdůležitější nářadí. A samozřejmě starý dobrý kapsář. Klidně si můžete i jednotlivé kapsy popsat.

Nadzemní skladové regály

Nadzemní regály mohou vyřešit problémy s prostorem. Nahoru pak můžete ukládat méně používané věci.

Nástěnné věšáky

Protože žádná garáž nebo kůlna není nafukovací a věcí k uložení je někdy až moc, můžete použít i věšáky, kde zavěsíte kola, sportovní náčiní a jiné věci.

Magnetická lišta

Magnetická lišta je šikovný pomocník. I drobné věci tak můžete mít přehledně na očích.

Druhý život pro staré sklenice

Tento nápad lze využít nejen v kůlně či garáži na drobné šroubky, ale i v kuchyni na koření.

Gumové popruhy

Gumové popruhy se využívají na přepravu věcí automobilem, kdy se náklad zafixuje, proti pohybu. Využít je však můžete i jako praktickou pomůcku k úklidu a organizaci v garáži.

Obrázky: new.smalljoys