Překrásné bydlení na samotě v přírodě! I vy zde budete chtít bydlet

Někteří lidé touží po životě ve velkoměstě, plném obchodů, kaváren a městského ruchu. Mít blízko přátelé, zábavu, lékaře a vést pohodlný život. Skočit do taxíku či autobusu a nechat se dovézt tam, kam zrovna potřebují. Většinou jde o mladé lidi budující si kariéru.

Vedle nich však existují lidé, kterým se již takovýto styl života omrzel, cítí se velkoměstem vysátí a unavení. Ti naopak hledají klid, samotu a kontakt s přírodou. Stěhují se na vesnice, ale i do lesů, pryč od všeho. Společně se dnes podíváme, jak takové bydlení v lese může vypadat. Někteří tyto příbytky využívají pouze rekreačně, ale jiní na takových místech trvale bydlí. Jdeme na prohlídku…

Prohlídka domů v divoké přírodě

Plně moderní dům, který úžasně zapadá do okolí. Je zařízen v rustikálním stylu a bydlí v něm rodina se psem.

Překrásné bydlení u jezera – jak by se vám líbilo trávit den takovým výhledem a možností lovit ryby?

Horské chaty – někteří chaty využívají k rekreaci, jiní pro celoroční bydlení. Žádná auta a hluk, žádné obchody. Tento způsob bydlení není asi pro každého. Ale trávit tak dovolenou by bylo určitě príma.

Fantastický stromový dům – některé domy jsou postaveny na stromech. Takovýto domov je pouze pro dobrodruhy a opravdové samotáře. Případně opět pouze jako luxusní rekreační chata.

Krása u potoka – takového bydlení vám umožňuje poslouchat různé zvuky přírody. Není nad lepší relaxaci, než poslouchat bublající potůček, sladké písně ptáků, šumění stromů apod.

Bydlení u velkého jezera umožňuje cítit se každý den, jako na dovolené. Nicméně takto se musí člověk naučit spoléhat pouze sám na sebe. Rovněž by se měl těšit z dobrého zdraví. Většina lidí, kteří takto žijí a nejezdí pouze na tato místa rekreačně, jsou starousedlíci, přivyklí takovému životu.

Moderní rustikální dům – vypadá prostě úžasně a perfektně zapadá do krajiny, nijak ji nehyzdí. Tady nikdo natrvalo nebydlí. Chata je k pronájmu pro ty, co potřebují relaxaci, odpočinek a únik z reality alespoň na chvíli.

Obrázky: goodhousekeeping