Říjen a 5 nejvíce nakupovaných věcí, které se právě teď vyplatí

Lidé nakupují neustále a ideálně, pokud je něco za výhodnější cenu. Říjen je měsíc, který přináší spoustu slev v oblasti odívání i bydlení. Pojďme se společně podívat na 5 věcí, které se vyplatí nakoupit právě teď.

  1. Zahradní nábytek

Možná si říkáte, proč teď, když sezóna skončila kupovat venkovní nábytek? Právě proto, že momentálně mnoho prodejců zahradní nábytek hodila do slevy. Je to okamžik, kdy se vyplatí koupit nové židle, lavice, stoly a další zahradní vybavení. Máte-li kam nábytek uložit a přemýšlíte, že napřesrok by to chtělo nové zahradní vybavení, pak neváhejte. Určitě vám něco ve slevách do oka padne.

  1. Zahradní nářadí

Totéž co o zahradním nábytku platí pro některé zahradní vybavení, kde je možné si ušetřit i několik tisícovek. Sekačky na trávu, zahradní vozíky, koše a další. V zimě tyto produkty lidé nepotřebují a nekupují a mnoho prodejců nechce, aby jim zboží zabíralo místo, potřebují prostor pro nové kousky, které nabídnou napřesrok.

  1. Školní potřeby

K dalšímu sortimentu, který se často objevuje ve slevách, patří školní potřeby. Největší zisky jsou tatam…sešity, obaly a další školní pomůcky se prodávají nejvíce na konci prázdnin a během září. V říjnu se předpokládá, že školáci mají vše potřebné nakoupeno. Přichází okamžik, kdy lze nakoupit do zásoby levněji.

  1. Oblečení

Říjen je přelomový měsíc, kdy je ještě sem tam docela solidní počasí, ale zima již vystrkuje drápky. V tomto období se dá vychytat v obchodech výprodej košil, riflí, triček. K nejsilnějším měsícům patří opět srpen a září, kdy se kupovalo nové oblečení dětem i studentům, nyní přichází doba, kdy se zboží vyprodává se slevou.

  1. Rostliny

Některé tropické rostliny se v říjnu prodávají za nízké ceny, protože by nepřežily chladné počasí někde ve skladu. Pokud patříte ke zkušenějším pěstitelům a poradíte si se zazimováním rostlinky, pak hurá na nákupy.

Obrázek: pixabay