Stará stodola prošla náročnou rekonstrukcí, díky které vznikl ohromný dům

Původně stará stodola, která už neměla využití, se přeměnila v něco výjimečného. Ve zcela unikátní bydlení mladého páru. Ten ukázal, že není vždy nutné stavět si nový dům, jelikož když už něco existuje, dá se to zrekonstruovat a zajímavě využít. Díky staré stodole mají doslova obří domov s mnoha unikáty.

Skvěle zapadá do okolí

Dříve se vše stavělo tak, aby to bylo svým designem v souladu s přírodou. A jelikož po rekonstrukci zůstal zachovaný vzhled, který stará stodola měla, je více než jasné, že do okolního prostředí skvěle zapadá. Vše je v harmonii, díky čemuž jde o jednu z mála staveb, která přírodu nijak nenarušuje. I když je velká.

Kombinace dvou směrů

Unikátní místností uvnitř je kuchyně, která ukazuje, jak se dá kombinovat moderní a také rustikální nádech. Moderní spotřebiče, ale i staré dřevo, stejně jako mramor či kovové doplňky. A k tomu pořádná dávka praktičnosti. Toto dohromady vytváří unikátní kombinaci, kterou skvěle dotvářejí také velká okna, která přinášejí mnoho světla.

Obrovský prostor

Původní stará stodola byla sama o sobě velká a tak je jasné, že se mladý pár může těšit z dostatku místa v celém svém domě. A to nejenom, pokud jde o užitnou plochu. Stačí se podívat také nad sebe, jelikož na řadě částí jsou vysoké stropy, které pomáhají už tak velký prostor zajímavě zvětšovat. A z architektonického pohledu skvěle vypadají.

Z domova čiší romantika

I když je interiér zařízen především prakticky, rozhodně lze říci, že z něho na každém kroku čiší romantika. A to hlavně díky původní architektuře, ale i díky tomu, že zůstalo zachováno mnoho původních prvků, jako jsou především dřevěné součásti, které dokážou navodit příjemné pocity.

Uvnitř, i venku

Unikátní na celé rekonstrukci je také to, že jejich domov přesahuje i do venkovního prostoru. Byla zde vytvořena prostorná zimní zahrada, která se stala jak místem pro relaxaci, tak je také skvělým místem pro posezení s přáteli. A to vše dokázala nabídnout stará zemědělská budova, které se dnes často bortí.