Proměna staré garáže na útulné bydlení dopadla na jedničku. Praktický interiér nabízí i kuchyňku

Fotografie: Depositphotos

Malý domek představuje šikovné a důmyslné bydlení v rámci udržitelného životního stylu. Tato žena žije ve staré garáži přeměněné na praktický a krásný domov.

Když má někdo fantazii, a ještě ke všemu je šikovný, vznikají pak úžasné věci. Tato žena se rozhodla pro bydlení v tiny house a zvolila si malý funkční domek o rozloze 26 metrů čtverečních přetvořený z garáže. Minimalistické obydlí je velice praktické a má vše, co dům běžné velikosti. Navíc vypadá nádherně a je velice útulné. Přesvědčte se sami.

Modernímu bydlení se meze nekladou

Denise Bayron pochází z Kalifornie a rozhodla se pronajmout si k bydlení tiny house. Majitel, který je architektem, přeměnil starou garáž v malý funkční domek, který splňuje vše, co od svého domova očekáváte. Rozhodně se jedná o inovativní a rafinované bydlení, které si získává stále větší popularitu. Denise, která je vášnivou cestovatelkou a zároveň ovládá řemeslné práce coby návrhářka oblečení, využívá 26 metrů čtverečních staré garáže jako svůj útulný domov.

I přes malé rozměry garáže je interiér překvapivě prostorný a je také velice praktický, jak uvádí Virali. Příborník odděluje prostor určený ke spaní od zbytku domu a přivádí hosty k útulné pohovce. Kuchyně, přestože je malá, nabízí vše, co potřebujete k přípravě pokrmu. Celý prostor je krásně světlý, skrze okna prostupuje dostatek přirozeného světla a dodává domovu příjemný nádech.

Nenáročné a levné bydlení

Denise uvádí, že tento druh bydlení jí šetří spoustu času, energie i peněz. Nájemné je velice nízké a údržba takového obydlí je navíc nenáročná, informuje web HomeHacks. Raději tak svůj čas věnuje kreativní činnosti. Je úžasné, co se dá s tak malým prostorem dokázat. Navíc garáž se nachází v blízkosti pláže a sdílený prostor s majitelem vedlejšího domu dává Denise možnost pěstovat květiny a trávit čas na zahradě.

Domek i přes menší velikost nabízí plnohodnotné zázemí. Klíčem je praktický a elegantní interiér

Malé domky jsou velice populární a představují udržitelný životní styl. Navíc jsou ideálním řešením, chcete-li vlastní bydlení za málo peněz. Takovou šanci využil i mladík, o němž jsme psali na BydlímeÚtulně. Postavil si malý domek doslova za pár korun.

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]