Zajímavé interiérové a zahradní doplňky pro milovníky zvířat

Pro milovníky domácích mazlíčků jsou zvířata hlavní součástí života. Dělají nám společnost i radost. Naše zvířátka jsou jako členové rodiny. Proto dává smysl, že se jim snažíme přizpůsobit také interiér. Ať už jde o hračky, pelíšky, škrabadla a prolézačky pro kočky, kolotoče pro křečky, nádherná akvária a další. Dnes vám představíme některé zajímavé interiérové a zahradní doplňky, pro naše mazlíčky.

Psí domeček

Normálně se jedná o přepravní kotec. Díky skvělého nápadu však vypadá mnohem útulněji, což ocení nejen pejsek, ale i majitelé. Použít se dá doma i na zahradě a vhodný k cestování.

Psí pohovka

Také se vám často stává, že se na vaší pohovce povaluje pes a vy si pomalu nemáte kam sednout? Jednoduché řešení – pořiďte mu jeho vlastní. Psích otomanů různých velikostí, barev, designů existuje nespočet. Stačí si jen vybrat. Rozhodně jde o zajímavé interiérové vybavení vypovídající o tom, že v domácnosti s vámi žije i pes. Anebo taky kočka. Pohovky se vyrábějí i pro miciny.

Zahradní domeček pro psy

Proč se spokojit s boudou, když můžete na zahradě svému mazlíkovi postavit rovnou domeček. I psí domky mohou mít svůj vlastní styl. Jak ho uvnitř vybavíte, to už záleží jen na vás. V podstatě může jít jen o větší boudu.

Kočičí království

Většina lidí má na stěnách police s dekoracemi, obrázky či jiná umělecká díla. No a milovníci koček mají na stěnách překážkovou dráhu, škrabadla, odpočívadla. Něco takového uvítá bezpochyby každá kočka.

Stylové kočičí škrabadlo

Kočičí škrabadlo může vypadat i jako součást nábytkové sestavy. Vůbec nemusí kazit vzhled interiéru. Sice si člověk za takovou parádu hodně připlatí, ale na druhou stranu to už nějak vypadá a nedrží se v tom chlupy a roztoči, jako u klasických látkových škrabadel. A pro některé milovníky kočiček cena za takovou parádu nehraje roli.

Teepee kočičí pelíšek

Na internetu kolují obrázky roztomilých dětských pokojíčků, kde nechybí teepee, které děti zbožňují. Zbožňují je pravděpodobně i kočky. Některé kočky všeobecně milují pelíšky a úkryty. Nevím, jak ta vaše? Ale naše nejvíce zbožňuje naši postel a místo pod postelí. U nás by se zrovna tento výrobek neujal. Nicméně je to velmi roztomilý kočičí pelíšek.

Domeček pro králíčka

Hned vedle pejsků a kočiček se těší velké oblibě ušáci. Tedy zakrslí králíčci. I jemu můžete udělat radost a postavit nebo koupit dřevěný domeček.

Obrázky: freshome