Zbavte se negativní energie v domácnosti jednou provždy. Pomohou osvědčené postupy

Fotografie: Freepik

Ať už na sílu negativní energie věříte nebo ne, každý se alespoň jednou za život setká s něčím nebo někým, z čehož/něhož mu není dvakrát nejlépe. Vše má totiž nějakou duši. Nejen lidé, ale i místa nebo obydlí.

Pokud jste se přistěhovali do bytu, v kterém se necítíte dobře, nemůžete usnout a neustále vás trápí nějaké zdravotní neduhy, můžete se právě potýkat s negativními energiemi. Ty na vás působí. Existují různé rituály, díky kterým lze prostředí očistit. Jak na to?

Rituál, který vnese do vašeho domova opět pozitivní vibrace

Jako první můžete vyzkoušet tento rituál, na který budete potřebovat několik ingrediencí a pomůcek. Patří mezi ně:

  • 7 stroužků česneku
  • 7 bobkových listů
  • 1 litr minerální vody
  • 1 trychtýř
  • 1 lahev s víčkem

Pomocí trychtýře přelijte minerální vodu do lahve. Pak do tekutiny vložte česnek, bobkové listy a nádobu pevně uzavřete víčkem. Následně ji umístěte do rohu místnosti a nechte působit. Další dny by měla tato směs vstřebat všechny negace.

Další možnosti, které vaše obydlí očistí od negativních energií

Negativní vibrace by měla pohltit účinně i mořská sůl, kterou nasypte na celou plochu podlahy místnosti, kde se necítíte dobře. Asi za hodinu a půl vše zameťte nebo vysajte a odpad vysypte do kontejneru před domem. Nesmí se držet v interiéru.

K pohlcení negací pomohou i nejrůznější bylinky a koření. Zkuste třeba bobkový list, jalovec anebo šalvěj. Milujete vůni kadidla v kostelích? I tohle aroma můžete vnést do svého domova. Celkově vás zklidní a očistí vaše bydlení od všeho zlého.

Vyhýbejte se místům, kde se necítíte dobře

Negativní energii si celkem snadno můžete přinést domů z prostor, které ji vyzařují. Proto nepobývejte tam, kde se necítíte dobře. Prostě odejděte na příjemnější místa. Stejně tak to platí i v případě lidí. Snažte se udržovat kontakt jen s těmi, kteří vás energií nabíjí a neberou vám ji.

Emoční vysávači dokážou napáchat velké škody. Vneste do svého života světlo a setkávejte se s blízkými, s kterými se cítíte příjemně. A pozor na nechtěné návštěvy. I určité osoby vám mohou nechat doma negace.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]