Zručný chlapec vyrobil unikátní skleněný konferenční stolek s osvětlením

Konferenční stůl je samozřejmou součástí naších obývacích pokojů. Většina lidí si ho koupí, ale jsou i tací, kteří si ho vyrobí. Jednu takovou realizaci vám ukážeme. Je na ní unikátní jak to, že daný stůl je skutečným mistrovským dílem, tak i to, že ho nevyrobil nikdo dospělý, ale byl to teprve patnáctiletý chlapec.

Ukázka svých dovedností

Důvodem, proč se rozhodl vyrobit tento konferenční stůl, bylo to, že byl součástí truhlářské třídy, kde měl za úkol vymyslet projekt a ten následně zrealizovat. Chlapec si zvolit právě výrobu stolu. Dlouho neotálel a pustil se do práce. Na počátku to vypadalo, že se bude jednat o zcela obyčejný jednoduchý stůl, který odpovídá talentu, zručnosti a zkušenostem patnáctiletých teenagerů. Nakonec bylo všechno jinak.

Celosvětový obdiv

Když měl stůl hotový, pochlubil se jím nejenom v rámci své truhlářské třídy, ale také na sociálních sítích. V tu chvíli se strhla lavina reakcí, které byly pochvalné, ale i obdivné. Kutilové z celého světa obdivovali výsledek. A když zjistili, že stůl má na svědomí teprve patnáctiletý chlapec, nemohli tomu uvěřit. Shodují se, že má velký talent a v budoucnu může patřit mezi skutečné mistry svého řemesla.

Stůl je skutečně unikátní

Sami se můžete podívat na to, jak jeho vyrobený stůl vypadá. Na první pohled je to zcela běžný tvar. Když si však všimnete detailů, je zde jasně vidět kvalitní zpracování dřeva, které dělá z toho stolu velmi povedený kousek.

Na unikátnosti mu přidává také vsazené sklo, díky kterému stůl vypadá výrazně luxusněji.

Uvnitř stolu se však ještě něco skrývá. A to jednoduchá elektroinstalace a řada diod. Po zapojení do zásuvky vznikne něco zcela unikátního. Velmi povedený světelný efekt, který rázem z konferenčního stolu dělá nádherné umělecké dílo.

Posuďte sami, chtěli byste mít takový nábytek doma? Určitě ano. Zvláště, když jde o ruční výrobu, což znamená nejenom jistotu kvality, ale i jistotu toho, že daný stůl je svým způsobem originál.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]