Zvenku poměrně obyčejný dům v sobě skrývá atraktivní interiér

Rodinný dům byl postaven nedávno v roce 2018 a pokud máte rádi současný a moderní styl, pak budete nadšení. Najdete zde vzdušné a prostorné místností, které jsou dekorovány za pomocí drobných detailů. Přesvědčíte se sami, že když jsou vhodně zvolené, umí udělat velký rozdíl.

Moderní dům na samotě u lesa

Dům zaujme už při pohledu zvenčí. Ne každý dům má černé obklady. Jakmile ale vstoupíte dovnitř, interiér vás zcela okouzlí. Navíc je dům velký pro celou rodinu. Má čtyři ložnice a dvě koupelny. Tento dům má navíc několik plusů.

  • nachází se na klidném a odlehlém místě
  • je obklopen přírodou
  • má velkou terasu a bazén

To vše je zajímavé, ale není to nic neobvyklého. Pojďte ale nahlédnout dovnitř a pochopíte to nadšení. Při vstupu do bytu vkročíte do obývacího pokoje. Ten je koncipován v otevřeném stylu, který sází na velké a otevřené prostory.

Stejně jako ve zbytku domu zde dominuje především dřevo a bílá barva v kombinaci s černou. Jak vidíte, nejsou zde žádné zbytečné dekorace ani „lapače prachu“. Zkrátka jen to nejnutnější, ale ve svěžích kombinacích.

Zajímavá je především stěna s velkou televizí, pod kterou najdete ohniště. Na boku stěny je zabudovaný bar. Na druhé fotce můžete vidět pohled na obývák z druhé strany.

Fotografie zachycuje jídelnu s kuchyní, které jsou společně s obývacím pokojem v jedné velké místnosti. Kuchyň je opravdu prostorná se spoustou kuchyňských skříněk v elegantní černé.

Koupelny jako z hollywoodského filmu

Co nás ale nejvíce zaujalo jsou koupelny. Obklady v první prolínají dřevo s kachličkami. Vše působí velmi moderně a stylově. Vana má v sobě vykrojenou část, která je podsvícená modrým světlem.

Koupelna je prostorná a nabízí rovnou dvě umyvadla a sprchový kout.

Druhá koupelna není tak odvážná, avšak stále moderní a opravdu elegantně vybavená. Oceňujeme především vanu v netradičním tvaru a pěkné barevné kombinace.

Útulné ložnice

Zajímavě řešené jsou také ložnice. V porovnáním s ostatními prostory nejsou příliš velké, avšak jako příjemné a klidné místo pro vyspání jsou ideální. U jedné z ložnic jsou zajímavě rozvržené stěny. Geometrické tvary dobře kontrastují s dřevem, a dokonce vtipně ladí s povlečením. Nádherná terasa je jen třešničkou na dortu.

Fotografie: DuProprio

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]