Černá kuchyňská linka – největší trend současnosti. Bát se jí vůbec nemusíte.

Jaká kuchyňská linka je vaši srdeční záležitostí? Dnes bude totiž řeč o černé, která může mnohým nahánět strach. Přitom úplně zbytečně. O tom vás hned přesvědčíme. 

Ačkoliv móda diktuje určité trendy, člověk vždy vybírá nejen podle toho, co je momentálně aktuální, ale i podle pocitu. Už delší dobu vládnou styly, pro které jsou typické světlé barvy. Nejčastěji pak bílá a dekor dřeva. Vedle toho však můžeme vídat typicky moderní kuchyně, kde nechybí lesk. Barevné a lesklé kuchyňské linky, moderní design kuchyňských spotřebičů včetně dalšího vybavení. Zapomenout nesmíme ani na retro, což je mnohdy takový mix od každého něco. Veselé barvy, oblé tvary, stylové dekorace, tapety. Momentálně se však velké popularitě těší černé kuchyňské linky. A musíme uznat, že vůbec nevypadají špatně, pokud si člověk vyhraje s dalšími detaily a zvolí světlou barvu pro výmalbu stěn.

Moderní interiér s černou kuchyňskou linkou

Jestliže hledáte řešení, jak zařídit svou kuchyni elegantně, stylově a útulně, pak zkuste černou barvu. Černá kuchyně představuje atraktivní a moderní variantu, jak pojmout srdce vašeho domova. A je úplně jedno, zda zvolíte jako další vybavení moderní vzhled či oblé retro tvary pro spotřebiče a dekorace v podobě svíček a lucerniček, jako je tomu u provance, vintage či venkova. I tady se dá vkusně vyhrát. Má-li totiž vyniknout kouzlo černé kuchyně, je potřeba zasadit i vhodné komponenty jiné barvy. Nejlépe se černá kombinuje s kamenem, cihlou, nerezem, přírodním dřevem a bílou či světle šedou barvou. Vždy záleží na tom, jaký styl je vašemu srdci blízký.

Černá kuchyně s nádechem starých časů

Černá kuchyňská linka, jak jsme již zmínili výše, je v současnosti trendem. Pokud se vám však nelíbí moderní design a tíhnete k dobám minulým, můžete klidně kouzlit a zařídit si domácnost ve stylu, který je vám nejbližší. Přiložený obrázek je toho důkazem. Moderní černá, hřejivé a elegantní dřevo, cihly jako za starých časů, retro židličky. Výsledkem je moderní a útulná kuchyně.

Obrázek: pixabay.com