Domky na hladině rybníčků v jižních Čechách spojují divokou přírodu s pohodlným zázemím

Fotografie: HenSti / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Vodní domky Čejkovice spojují kouzlo nerušené, divoké přírody s pohodlím a zázemím přesně na míru vašim potřebám.

Zářivá vodní hladina, šplouchání vlnek, hukot lesního života. To jsou zvuky, které doplňují energii, pomáhají vypnout, relaxovat, odpočívat a nedělat prostě nic. Vychutnejte si je s hrnkem horké kávy nebo čaje v ruce a malým domkem jenom pro vás.

Nechte se pohltit přírodou

Nejen moderní doba, ale celkově životní styl nás neustále drží v poklusu. Splnit povinnosti, obstarat děti, jít do práce, věnovat se domácím mazlíčkům, vymyslet, co se bude vařit apod. Kombinace fyzického i psychického tlaku nám zkrátka nedovoluje vypnout – i když zrovna nic neděláme, myslíme na to, co je nebo bude potřeba. Přitom umění odpočinku je, jak poznamenává portál ŽenySro, velmi důležité. Tělo se čas od času potřebuje zregenerovat, mozek pomyslně restartovat.

Relaxování a oddech má různé podoby. Zatímco někdo preferuje vydechnutí při vysokohorské túře, někdo raději zvolí wellness, jaké nabízí i české lázně, o nichž jsme psali na BydlímeÚtulně. Obecně platným pravidlem pak zůstává, že baterie spolehlivě dobije příroda. Není nutné ale hned jezdit pod stan, přírodou a tichem se lze obklopovat i v pohodlí. Říká se tomu glamping.

Ráj rybníků, ale také lesů

Pojem „glamping“ je sloučenina dvou slov, a to „glamorous“ neboli luxusní a „camping“, tedy kempování. Podle webu 4camping při něm jde o kempování se vším komfortem a moderními vymoženostmi, na které jsme zvyklí. Tento zahraniční trend se pak začíná dostávat i do našich vod – řečeno doslova. Vypíchnout lze totiž glamping v jižních Čechách, kde se na vodních tůních uprostřed lesů pohupují na hladině vodní domky.

Partneři dosáhli cíle přestavbou dodávky na unikátní domov. Perlou je praktická kuchyně

Vodní domky u Čejkovic skýtají zázemí pro naprosté oproštění od všech starostí a problémů. Dřevostavby o jedné místnosti obsahují pouze postel, jídelní zónu, kamna, a především nerušené výhledy do přírody vůkol. Sociální zázemí s elektrickým zdrojem je postavené odděleně a je pro všechny domky společné. Jinak se zde ale s nikým nepotkáte, domky jsou navržené tak, aby poskytovaly maximum soukromí.

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*