Investice do rekonstrukce domu z roku 1950 se vyplatila. Výsledkem je útulné místo pro život

Elegantní, přátelský a zářivý interiér. Tak by se dalo shrnout to, co vás očekává v interiéru, který ukrývá tento zajímavý dům z Quebecu. Byl postaven na počátku padesátých let a jeho noví majitelé se rozhodli, že investují do rekonstrukce. Podívejte se s námi na to, jak se jim to povedlo.

Čistý a svěží interiér s doteky dřeva

Zvenčí jde o pěkně upravené jednoposchoďové stavení, které zajisté oslovilo mnoho zájemců. Čisté linie a čerstvě natřená okna a plůtek budí dojem spořádanosti a rodinného tepla. Ačkoliv to zvenčí možná nevypadá, dům je prostorný. Najdete v něm

  • tři ložnice
  • koupelnu
  • prádelnu

Co víc si od rodinného domku přát? Na nic nečekejte a pojďte se s námi podívat na to, jak domek vypadá uvnitř. Hlavními dveřmi vejdeme do pěkného budoáru. Čisté bílé stěny se skvěle doplňují s dřevěnými parketami. Dekorován je úsporně, za to vkusně. Je zde hodně prostoru pro další vybavení podle vašich představ. Pozor, ještě nejsme v obývacím pokoji!

Moderní interiér v retro domečku

Oceňujeme, že jídelna a obývací pokoj sdílejí jeden velký prostor. Takto řešené otevřené prostory působí dobře na lidskou psychiku, jsou vzdušné a plné světla. Opodál je pěkná kuchyňka, která kombinuje jak moderní, tak retro prvky. Nebylo by skvělé si zde vychutnat sklenku vína?

Nejvíce se nám líbí obývací pokoj. Nábytek je světlejší barvy, stejně jako koberec a doplňky. Parkety a tmavé trámy se skvěle doplňují a kontrastují s bílými stěnami. Vše společně vytváří oázu klidu a relaxace. Jen se posadit do jednoho z křesel a začít číst oblíbenou knihu. Řekli byste snad, že se nacházíte v domě z padesátých let?

Koupelna jako z katalogu

Také v koupelně dominuje kombinace bílé a dřeva. Je zde dostatek skříněk na uložení podstatných věcí a pěkně zvolené doplňky. Najdete zde vanu v kombinaci se sprchovým koutem. Spojte praktické s užitečným! Hned vedle najdete místo vyhrazené pro sušičku a pračku.

Velmi pěkná je i hlavní ložnice. Přímo září čistotou a nadýchané peřiny lákají k tomu ulehnout na lůžko. Postel je poněkud vyšší, ale alespoň se z ní bude ráno lépe vstávat. Na druhé fotografii se můžete přesvědčit, že pokoj vůbec není malinký.

Za rohem najdete malinkou toaletu. Další dvě ložnice jsou prozatím nevybavené a je na dalších vlastnících, jakou jim dají podobu. Jak byste je zaplnili vy?

Fotografie: Alain Authier – Mélanie Jobin

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]