Investujte do nábytku na zakázku – vyplatí se!

Už dávno není výsadou malého procenta obyvatel pořizovat si nábytek na zakázku, ale tuto možnost využívá čím dál více domácností. Díky vybavení interiéru, přesně podle svých snů se cítíme doma mnohem pohodlněji. Nábytek vyrobený na míru poskytuje totiž hned několik výhod.

Proč zvolit nábytek na zakázku?

Firmy věnující se výrobě nábytku na zakázku pracují vždy s vašimi preferencemi a rovněž možnostmi prostoru, kde nábytek bude umístěn. Beze zbytku je tak využit veškerý prostor, a to i nevyužité zákoutí a rohy v místnosti. Nevznikají tudíž hluchá místa, kam by se jinak nic nevešlo. Naopak je využit každičký prostor, což ocení zejména ti, jež se potýkají s úskalími nestandardně řešených interiérů a malometrážních bytů.

Nespornou předností je také fakt, že každý jednotlivý kus nábytku je originál. Je jen na vás, jaký si zvolíte materiál, rozměr a barvu. Můžete dát průchod své kreativitě a nechat si vyrobit nábytek přesně dle individuálních možností a vašeho vkusu. To bývá ostatně častý problém u sériově vyráběného nábytku. Ten nemusí vyhovovat výškou, tvarem a už vůbec ne svým provedením. U výroby nábytku na zakázku máme rovněž větší jistotu kvalitně odvedené práce. Což se projeví hlavně na jeho životnosti, která je mnohem delší než u nábytku sériově vyrobeného. K dalším bonusům lze přičíst i profesionální poradenství, nevíte-li si rady, jak dané prostory zařídit.

Jaká je cena takového nábytku?

Vezmete-li v potaz prodejce nábytku, jež se snaží srazit cenu na minimum, a zaměříte pozornost na sériové výrobce, kteří pro výrobu používají kvalitní materiály, zjistíte brzy, že konečná cena zakázkové výroby oproti nábytku v kvalitních prodejnách není zase o tolik vyšší. Naopak se pohybuje v přibližně stejné rovině. Přibližná cena je předem dohodnutá a konečně je stanovena vždy po konzultaci a návrhu realizace. Navštívíte-li luxusní prodejnu s nábytkem, zjistíte, že ceny nejsou zrovna nízké. Mnohdy se opravdu vyplatí oslovit společnost, která se výrobou nábytku na zakázku zabývá.

Vyrobit si můžete nechat prakticky vše. Od kuchyňské linky, přes ložnici, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovnu, až po různé dveře a schody či atypický nábytek. Mnohé společnosti vám kromě výroby nábytku navrhnou i celkový vzhled interiéru včetně výběru tapet, výmalby i bytový textil.

Obrázek: pixabay.com