Šikové triky šéfkuchaře, které usnadní vaření: Od škrábání brambor po otevírání zavařovacích sklenic

Fotografie: Oliver Hallmann / Creative Commons / Attribution 2.0

Zapomeňte na nekonečné závody s loupáním vajec či česneku, šéfkuchař Davey Dubwa odhaluje šest kuchyňských triků, které změní váš přístup k přípravě jídla.

Světově uznávaný šéfkuchař Davey Dubwa přináší světu nejen lahodné recepty, ale také řadu kuchyňských triků, které vám výrazně usnadní život. Prostřednictvím videa s více než 10 miliony zhlédnutí nám odhaluje jednoduché, avšak důmyslné postupy pro loupání různých potravin, od vajec po brambory. Nechte se inspirovat těmito triky a užijte si jednodušší cestu za chutným jídlem.

Tajemství, jak si ulehčit vaření

Loupaní vajec může být obtížné a časově náročné. Davey Dubwa však přichází s revolučním způsobem, jak tento úkol zvládnout s minimálním úsilím. Postačí vám zavařovací sklenice, do níž dáte trochu vody a uvařené vajíčko. Silně zatřepejte a všechna práce bude hotová. Ale to není všechno, šéfkuchař také představuje triky pro snadné loupání kiwi, banánů a brambor, uvádí web Veer.

I česnek snadno zbavíte slupek s pomocí zavařovací sklenice s víčkem. Bude to chtít jen dvojí silné třepání a celá palice česneku bude oloupaná. S návody tohoto kuchaře se každodenní úkoly stávají mnohem příjemnějšími. Díky tomu si tak můžete užívat radost z přípravy jídla bez zbytečné námahy. Tyto triky nejen usnadní vaše každodenní kulinářské výzvy, ale také vám otevřou nové možnosti pro experimentování v kuchyni.

Tyto triky vám pomohou

Půlku kiwi přiložíte k okraji sklenice a s tou zajedete opatrně pod slupku, až ji celou stáhnete. A škrábání brambor se snadno vyhnete tím, že slupku před vařením kolem dokola jemně nakrojíte. Po uvaření půjde sama krásně dolů. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost naučit se od mistra kuchařství a zlepšit si dovednosti v kuchyni. Podívejte se na video, sdílejte tyto užitečné triky s přáteli a rodinou a rozšiřte kulinářskou magii ve svém domově.

Mastné skvrny na kuchyňských utěrkách jsou minulostí. Díky škrobu budou vypadat jako nové

Kuchyň je místem, kde se setkávají chuťové vjemy a kulinářská kreativita, a díky návodům Daveyho Dubwy můžete přinést do své kuchyně novou úroveň pohodlí. Pokud by vás zajímalo, jak lisovat česnek snáz a rychleji, přečtěte si článek, který jsem pro vás napsali na webu BydlímeÚtulně.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]