Zayn Malik nabízí svůj dokonalý apartmán k prodeji za čtvrt miliardy korun

Potřebujete-li důkaz o tom, že celebrity žijí úplně jiné životy než obyčejní smrtelníci, stačí se podívat na jejich domovy. Zpěvák Zayn Malik, bývalý člen populární chlapecké skupiny One Direction, svůj newyorský byt veřejnosti ukázal, neboť je na prodej. A rozhodně to není byt jen tak ledajaký. Malikův luxusní apartmán v nejvyšším patří budovy v klasickém manhattanském stylu je k dispozici za 11 milionů dolarů, tedy zhruba čtvrt miliardy korun.

Hnízdečko lásky na Manhattanu

Manhattan, kde se apartmán nachází, je proslulý spíše malými byty o několika málo pokojích, jejichž nájmy i tak násobně přesahují rozpočet většiny rodilých Newyorčanů. A ti, kteří na slavném ostrově stále ještě bydlí, si to mohou dovolit jen díky regulovaným nájmům, které ale podle všeho brzy budou minulostí. Malikův apartmán je však v kontextu Manhattanu obrovský. A aby ne, měl být totiž hnízdečkem lásky pro Malika a supermodelku Gigi Hadid.

Byt nebo palác?

Pravda, s půdorysem necelých 350 metrů čtverečních se o paláci nedá mluvit, ale pokud přijde řeč na interiér, asi změníte názor. V bytě jsou masívní podlahy z tvrdého dřeva, litinové sloupy podpírají vysoké klenuté stropy s přiznanými dřevěnými nosníky a skrze francouzské okno můžete projít na stometrovou terasu se speciálně navrženým ocelovým schodištěm. V koupelnách jsou vyhřívané mramorové podlahy a z okna v hlavní ložnici je dech beroucí výhled.

New York: ta pravá adresa pro celebrity

Pár zatím neoznámil, kam se hodlá přestěhovat, zřejmě to však nebude nikam daleko. New York coby město, které nikdy nespí, je totiž skvělou adresou pro většinu celebrit. S výjimkou herců, které to logicky táhne do Kalifornie, aby byli co nejblíže Hollywoodu. Mezi slavné sousedy Zayna Malika s Gigi Hadid tak patří například:

  • Jay Z s Beyonce
  • Taylor Swift
  • Woody Allen
  • Justin Timberlake s Jessicou Biel

Fotografie: Dallien Realty

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]