Podlahové polštáře lze využít téměř všude. Vypadají skvěle a jsou praktické

K dekorování různých částí vašeho domova můžete použít podlahové polštáře. Ať už chcete přidat trochu toho pohodlí a relaxace, nebo hodláte jen úsporným způsobem vyplnit prázdný prostor a ozdobit místnost.

Do bytu i na terasu

Pohodlné a dekorativní polštáře uvítáte jak v interiéru, tak na terase i balkoně. Rychle a jednoduše tak vytvoříte stylový relaxační koutek. Polštáře si můžete zhotovit i sami, čímž ušetříte a lépe přizpůsobíte barevným preferencím. Dají se však koupit již hotové.

Alternativní gauč

Skvělý nápad na zařízení pokoje pro hosty, relaxační místnost, ale i do bohémsky zařízených interiérů. Nápad by se mohl líbit i mladým, kteří se zařizují a s nákupem sedací soupravy musí z důvodu omezeného finančního rozpočtu ještě vydržet.

Polštář v dětském pokoji

Polštáře jsou vděčnými pomocníky také v dětském pokoji. A nejen pro miminko. Ideální je pro batolata, která často sedí na zemi a hrají si. Ale stejně tak měkký a pohodlný polštář uvítají starší děti.

Podlahová matrace

Pořídit se dá i podlahová matrace. Na spaní přes noc to asi moc pohodlné nebude, ale pro denní lenošení je bezva.

Opět se hodí jak do bytu, tak na terasu či krytý přístřešek na zahradu. Často se také využívá jako součást sedacího nábytku z palet.

Extra sezení

Polštáře můžete mít jako dekoraci i trvale umístěné na podlaze. Ovšem také je můžete mít třeba ukryté pod postelí a vytáhnout je v okamžiku, až se vás sejde větší počet. Sedací místo navíc se vždy hodí.

Ložnicové posezení

Jestliže máte větší ložnici, pak můžete volný prostor vyplnit i tímto způsobem. Stačí umístit nízký stoleček a sedací podlahové polštáře. Hodí se i do ložnice pro děti.

Fotografie: Amazinginteriordesign