Úžasné nápady, jak umístit v domácnosti co nejvíc pokojových rostlin

Také se vám líbí květinové dekorace a rádi si prohlížíte v časopisech interiéry, kde o kytky není nouze? Jenže, když je pak chcete umísti do své domácnosti, zjišťujete, že je nemáte vlastně ani kam umístit. Tamhle je málo místa, tamhle málo světla, tady se nehodí…Věřte, že s trochou kreativity dokážete umístit kytky i do vaší domácnosti. Stanou se tou nejkrásnější a přírodní dekorací, která vám vyčistí a zvlhčí ovzduší a ještě vás pohladí po duši. Tedy pokud budou svěží a budete o ně s láskou pečovat.

Ozdobte schodiště

Pokud milujete kytky a nevadí vám, že si ukrojíte kousek místa na schodišti, pak umístěte květináče s kytkami i tam. Realizovatelné je to tam, kde proudí denní světlo.

Kytky v ložnici

Tato ložnice ve stylu boho by nebyla to pravé ořechové, bez kytek. Pro boho styl jsou typické kaktusy, sukulenty, břečťany, ale i jiné velkolisté pokojové rostliny. Můžete usínat a probouzet se obklopení přírodou, aniž byste opustili bezpečí domova.

Závěsné akvárium

Taková jemná dekorace promění jakýkoliv prostor na místo plné života. Dejte svému domovu život. Tyto baňky můžete rozvěšet a tudíž nepotřebujete police ani místo na podlaze.

Barvy v místnosti

Moc hezký způsob, jak přinést svěží barvy do interiéru. Výtečně se hodí do kuchyně, jídelny i obývacího pokoje. Kytky nemusí stát pouze ve váze na komodě, mohou i viset.

Kytky v koupelně

Kytky v koupelně jsou nejlepší přírodní dekorací. Výtečně pomohou s relaxací a zklidnění mysli. Mnohým kytkám vlhké prostředí koupelny prospívá.

Oživení domácnosti

Dejte život osamělým prostorům svého domova. Určitě se nějaký takový osamělý koutek najde. Kytky znamenají život, pozitivní energii a zelená barva uklidňuje.

Relaxační kout 1.

Máte také doma místečko, kde si můžete v klidu přečíst knihu? Nebo prostě jen relaxovat a vychutnat si chvíli pohody u dobrého čaje? Pak si do takového koutku nezapomeňte pořídit i kytku.

Relaxační kout 2.

Opět koutek zařízen v bohémském stylu. No není úžasný? Relaxovat v přírodě a nemuset přitom opustit domov.

Kytky v kuchyni

Kytky mohou být v každém koutu vašeho domova. Kuchyň není výjimkou. Věříme, že nějaké místečko pro ně najdete. Možností existuje spousta.

Kytky v obývacím pokoji

Když už parapet nestačí, mohou se kytky zavěsit. Na podlaze je také místa dost. Pokud můžete mít více než jednu nebo dvě kytky, pak neváhejte.

Plazivka místo obrazu

Plazivé květiny můžete nechat vyniknout i tímto způsobem. Stěny nemusí zdobit jen obrazy, ale i živé kytky.

Obrázky: new.smalljoys