Zdánlivě obyčejná vinice nabízí netradiční ubytování. Spí se zde v obrovských sudech

Fotografie: South African Tourism / Creative Commons / Attribution 2.0

Hledáte-li netradiční místo na letní dovolenou, pak zpozorněte. Můžete si vybrat unikátní ubytování uprostřed vinic, které jen tak ve světě nenajdete.

Jste-li milovníky vína, nyní vaše srdce zaplesá. Pokud se chystáte na dovolenou, rozhodně byste měli zavítat do Portugalska do Quinta da Pacheca ve městě Duoro. Zažijete zde jedinečný pobyt, který nabízí nezvyklé ubytování a také přísun toho nejlepšího vína, jaké jste kdy ochutnali. Kulturní i gastronomický zážitek vás zde rozhodně nemine.

Nezvyklé ubytování v sudech

Když je řeč o neobvyklém ubytování, máme na mysli spaní v obrovských sudech, které jsou umístěny jen několik metrů od 280 let staré vinařské oblasti. Nabízejí plochu asi 30 m² a každý z nich je vybaven kulatou postelí, šatní skříní, koupelnou se sprchou, střešními okny a soukromou terasou.

Pokud nejste úplně letní typy a horko vám nedělá dobře, nemějte obavy, jak uvádí server MyPositiveOutlooks, v každé jednotce je nainstalována klimatizace. Stejně tak je k dispozici i Wi-Fi připojení, abyste byli v kontaktu se světem a mohli sdílet fotky a zážitky z tohoto úžasného místa.

Partneři dosáhli cíle přestavbou dodávky na unikátní domov. Perlou je praktická kuchyně

Široká nabídka vín

Netradiční ubytování je pouze jedním z mnoha zážitků, jež toto místo nabízí. V nabídce jsou také vína ze 140 akrů rozlehlé vinice. Ochutnat můžete červená, bílá, růžová vína i portské. Stejně tak si můžete užít vynikající pokrmy v místní restauraci, kde kromě vína můžete využít i nabídku vlastních produktů, jako je džem nebo olivový olej, jak je uvedeno na webových stránkách QuintaDaPacheca.

Jistě vás zajímá také cena za pobyt. Jedna noc ve vinném sudu vás bude stát 190 euro (cca 4 800 Kč) bez snídaně, 205 euro (5 200 Kč) se snídaní. Pokud vás ovšem nocování v sudu neláká, samozřejmě můžete využít hotel The Wine House Hotel, kde můžete očekávat standardní ubytování v klasických hotelových pokojích. Za zajímavými způsoby ubytování nemusíte jezdit ani tak daleko, na BydlímeÚtulně jsme informovali o útulném řopíku u Vratěnína.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*