Byt o výměře pouhých 9 m² není žádným vtipem. Nájemník dokonce dosáhne z toalety do lednice

Fotografie: Depositphotos

Ve Varšavě se objevila šokující nabídka na pronájem. Nikdo jí nechtěl věřit. Na základě podrobných informací se zjistilo, že se skutečně nejedná o podvod ani omyl.

Na první pohled se zdálo, že se jedná o omyl. Nikdo, kdo si inzerát na pronájem přečetl, nemohl věřit tomu, že se jedná o skutečnost. Nabídka, která se objevila, byla šokující i pro zkušené realitní makléře. Na oblíbeném inzertním portálu se vyskytla nabídka na pronájem studia, cena a rozměry tohoto prostoru byly zarážející.

Výborná lokalita, která těsně sousedí s městskou dopravou

Oblast, kde se pronájem nachází, je velmi oblíbená. Je doslova nadosah stanice metra a s velmi dobrou dostupností do samotného centra Varšavy. Sehnat v této oblasti pronájem je téměř nereálné, přesto se na internetu jedna nabídka objevila. Podle portálu Fakt už byla šokující samotná cena, kterou majitel za objekt požadoval. Pronájem prostor v centru Varšavy měl podle inzerátu vyjít na 1599 PLN za měsíc (9 084 Kč).

Při podrobném čtení popisu pronajímaného prostoru ale začalo být jasné, že prostory nebudou natolik atraktivní, jak se na první pohled zdálo. I přestože jde o byt v centru, jeho rozměry jsou pouhých 9 metrů čtverečních. Jedná se o mini garsonku, která je součástí činžovního domu. Na takto malém prostoru vedle sebe najdeme postel, psací stůl, skříňku, lednici, záchod, umyvadlo i sprchový kout.

Neuvěřitelné se stalo skutečným

Každý, kdo si dovede představit prostor o velikost 9 metrů čtverečních, pochybuje o tom, že je možné na takový miniaturní prostor vtěsnat vše, co je v inzerátu uvedené. Přesně z toho důvodu byl inzerát doplněn i o fotografie, které majitel bytu sdílel na svém sociálním účtu Twitter. Při pohledu na miniaturní byt zůstává rozum stát. Sám inzerát doplnil tím, že nabídka je určena pro nenáročné zájemce.

Bydlení na stromě je snem většiny dětí. Dům na 2 dubech nabízí i praktickou kuchyni a terasu

Je jasné, že samotný byt je menší než většina hotelových pokojů. Přesto si ale určitě svého zájemce najde. Někteří uživatelé internetu totiž prostor hodnotí opravdu pozitivně. Je podle nich geniální například to, že se do lednice dá dostat z toalety. I malý prostor se ale dá zařídit útulně, o tom jsme čtenáře deníku Bydlíme Útulně informovali v předešlých článcích. Je však zapotřebí dodržovat určitá pravidla.

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]